Béčko padlo v souboji s lídrem v poslední čtvrthodině

SK Bakov nad Jizerou B – MSK B 0:3 (0:0)

7.kolo III. třídy OS MB

Branka:

Sestava: Lehký – Vaněk, Formáček,Koťátko, Zahrádka  – Klacek,Drudík, Nagy,Beránek – Špringer, Louda

Střídání: Šimon, Smutný, Machata

Komentář k utkání: V sedmém kole OS MB nastoupila naše rezerva proti lídrovi soutěže rezervě Mnichova Hradiště, která je pasována na největšího aspiranta postupu do okresního přeboru.

Úvodní minuty mistrovského zápasu tomu však moc nenasvědčovaly. Hosté se nedostali do svého tempa, dlouho dobu si ani jedno mužstvo nevypracovalo žádnou brankovou příležitost, která by ohrozila domácího či hostujícího brankáře. Propagační střely hostujících hráčů často skončily na ochranných sítí za brankou Lehkého, stejně dopadly slabé střely Klacka s Drudíkem na naší straně. Naše obrana fungovala spolehlivě a k ničemu favorita nepustila. Ke konci první půle se přeci jenom začala projevovat lepší fyzická kondice a herní stránka našeho soupeře. Díky zákrokům Lehkého jsme přečkali první poločas bez obdržené branky.

Druhý poločas vyzněl zcela v režii našeho soupeře. Naše obrana byla prakticky neustále pod tlakem, našemu útoku toho důrazní a rychlí hráči Hradiště moc nedovolili. Vyjímkou  byla šance Špringera, která těsně minula prázdnou branku soupeře. V 70. minutě se hosté dočkali první branky. Naše obrana nezachytila rychlý brejk MSK a z následného centru se hostující útočník trefil hlavou k tyči. Bohužel o pár minut později přišla další branka. Akce jako přes kopírák a nikým neatakovaný hráč hostí zvyšuje na dvoubrankové vedení. Do konce zápasu jsme inkasovali ještě jednou a tak konečný stav skončil tříbrankovou prohrou.

Hosté zvítězili zcela zaslouženě a potvrdili svoji pověst výborného týmu, která je provází od svých soupeřů ve skupině.