Branky:  10.Vitmajer, 14. a 15.Prokůpek, 23. Říha

Toth, Říha, Kendík,Turek (62.Badalec)

Vitmajer, Čonka

Zranění - omluveni: Adam, Fryč, Hrabánek - Jíra, Řehák

Trenér: Milan Beránek

Dorost v posledním mistrovském zápase na venkovním hřišti potvrdil kvalitu a během prvního poločasu rozhodl o svém jednoznačném vítězství. Během 13 minut nasázel soupeři 4 krásné branky a zbytek zápasu si pohlídal. Obzvlášť třetí branka splnila vysoké parametry fotbalovosti, po které domácí funkcionáři uznale pokyvovali a tleskali. Bleskurychlý přechod od vlastního vápna pomocí kombinace na jeden dotek zakončil chladnokrevně Prokůpek. Poslední podzimní vystoupení čeká bakovský dorost proti Sokol Klecany. Tento tým dokázal v minulé sezoně jako jeden z mála Bakov porazit. V neděli 19.11. od 11,00 budou usilovat o druhé domácí vítězství v řadě (minule potupili Dolní Bousov 12:3). Předchozí šňůra domácích neproher trvala více jak 2 roky - o rekordu více zde