Beso pochybách podlehlo na SKP

SKP Mlada Boleslav - Bakov „B“  3:2 (0:1)

 Proti předcházejícím týdnům, kdy jsme byli zvyklí na velmi dobré výkony našeho „B“mužstva, tak tentokrát přišlo zklamání. Přitom začátek vypadal dosti slušně. Už ve4´minutě pěkná kombinace ve vápně soupeře, kterou jsme nedokázali využít. Pak přišla 16´minuta nádherná narážečka Beránek- Nagy – Beránek skončila gólem a vedením našeho mužstva. Pak ještě v prvním poločase se Mlynkapokusil dvakrát o střelu. Jedna těsně nad a druhou vyrazil golman domácích na tyč a na roh. V druhém poločase po jednom sporadickém útoku domácích a naší chybě v obraně soupeř vyrovnal na 1:1.V 62´minutě opět chyba v naši obraně, tentokrát z pravé strany a soupeř zvyšuje na 2:1. V 78´minutě Mlynka nádhernou technickou střelou vyrovnal, ale našemu týmu to moc nepomohlo, protože deset minut na to soupeř opět po chybě v obraně zvyšuje na konečných 3 : 2. V závěrečných minutách přes velkou snahu našich borců se na vývoji už nic nezměnilo.

   Abych to zrekapituloval, tak po našem slabém a takticky nezvládnutém výkonu, jsme si vytvořili dost šancí. Zvláště bych chtěl upozornit na to, že jsme šestkrát nastřelili břevno a jednou tyč. Proto si myslím, že s takto slabým soupeřem, který za celý zápas podnikl pět, šest rušivých protiútoků, by náš tým měl exelovat. To se ale nestalo a náš tým si zkomplikoval cestu k obhajobě třetího místa z loňské sezóny.

 Sestava: Lehký – Koťátko, Šimon, Formáček – Šavrda, Nagy, Špringer, Flusek – Beránek, Smutný, Mlynka. Stř.: Šulc,Zahrádka, Havrda

M. Machata