Beso porazilo druhý Bousov 1:0

Bakov „B“   -   DBSK Dolní Bousov 1:0 (0:0)

 Zatím nejvydařenější zápas bakovského „B“ týmu v jarní části na domácím hřišti, proti dolnobousovskému týmu, který je o dvě příčky výš před naší rezervou. Očekával se vyrovnaný zápas.

  Po váhavější dvaceti minutovce, vyrovnal náš tým hru na hřišti a začal předvádět líbivý kombinační fotbal s rychlým přechodem do útoku. V té době už začal mít náš tým mírnou převahu a bylo to vyjádřeno dvěma šancemi v závěru prvního poločasu.

   Do druhého poločasu jsme šli s větším odholáním než soupeř a ohrozili jsme soupeřovu branku několika střelami ze střední vzdálenosti a několika dorážkami, ke kterým, jako největší šance byla střela Drudíka do tyče po pěkné přihrávce Špringera. Vyvrcholení tohoto tlaku přišlo v 66 minutě, kdy Šavrda nádhernou kolmicí mezi soupeřovi beky, vybídl Formáčka k průniku za záda soupeřů a ten se tentokrát nemýlil a zaslouženě přivedl náš tým do vedení v tomto zápase. Do konce zápasu jsme si ještě několik šancí vytvořili, ale už se nepovedlo našemu týmu skórovat.

   Myslím, že jsme si toto vítězství zasloužili, už jenom proto, že náš tým se předvedl sympatickým bojovným výkonem, ke kterému ještě přidal fotbalové srdíčko a za to mu náleží poděkování.

Sestava: Lehký – Koťátko, Dlask, Šimon, Vaněk – Drudík, Vaněk, Flusek, Špringer – Beránek, Klacek

Střídali : Formáček, Šavrda, Šulc

Branky : 66´Formáček

M. Machata