Bez porážky prošli turnajem a upevnili si první místo v tabulce

"A" mužstvo minikopanné tuto sobotu 18.května odehrálo na horké půdě v Benátkách nad Jizerou 3.kolo turnajů v rámci soutěže - Divize I.B.

Proč na horkou půdu? Jedná se totiž o přímého soupeře v boji o první místo ve skupině. Oproti minulému týdnu jsme zajížděli do Benátek v plné sestavě, kromě dlouhodobě zraněného brankaře Bočka. Na úvod turnaje jsme se střetli s mužstvem Jizeranu Doubrava. První polovina tohoto utkání byla ze strany Bakovských plná nepřesností v herní kombinaci. V druhém poločasovém dějství se tento nedostatek zlepšil a znamenal výhru pro naše mužstvo 6:1. Zlepšení ve hře Bakováků postupně gradovalo i ve druhém utkání, kde jsme narazili na domácí mužstvo. Po nerozhodném poločasovém výsledku 2:2 jsme přidali na bojovnosti a z utkání brali plný počet 3 bodů za výhru 5:2. V posledním utkání nás čekal beznadějně poslední tým skupiny Dobrovice B, který v předšlých dvou kolech nezískal ani jeden mistrovský bod. Tento jeho trend pokračoval i v tomto 3.kole prohrou ve dvou zápasech. Bakováci do utkání s Dobrovicí nastoupili bez respektu, kdy nás soupeř v určitých fázích utkání přehrával.  Nakonec jsme se ke konci prvního poločasu díky brance Štučky dostali do vedení 1:0. Tato radost netrvala dlouho. Ke konci prvního poločasu hned po sobě zahrával soupeř po faulech před naším pokutovým územím dva přímé volné kopy, kdy po odraženém míči a následné střele bylo srovnáno. Do druhého poločasu jsme na soupeře vlítli. Herně i na gólové šance jsme ho přehrávali, ale chybělo nám štestí v zakončení. I přesto soupeř tento úporný tlak ustál a bral první bod v soutěži. Sice jsme nebodovali na plno, ale výhra nad domácím znamenala, že jsme opět turnaj ovládli, kdy nám na to stačilo 7 bodů. O vítězi této skupiny se nakonec bude rozhodovat až v posledním kole v Dorovici za dva týdny.

Sestava:  Korelová – Hrabánek, Adam, Šulc, Hulinský – Štučka, Turek, Gregor, Havrda