Bezno bylo zdaleka nad naše síly.

Bakov – Bezno 1:11 (0:7)

Zápas jako tradičně – naše velmi mlaďoučké mužstvo proti fyzicky vyspělým a starším klukům soupeře. Utkání jsme nezačali dobře a laxnost našich nejstarších hráčů především Bradáče pomohla soupeři k rychlému vedení 0:3. Z toho jsme se do poločasu nedokázali oklepat a kupili jsme další chyby a po dalších taktických jsme inkasovali zbytečné góly.

Do druhé půle po ostřejší výměně názorů v kabině vyběhlo jiné mužstvo. Hráči bojovali, kombinovali a snažili se soupeři zápas co nejvíce znepříjemnit, dokonce po pěkné akci došlo k faulu soupeře a Beran z penalty zaznamenal  naši jedinou branku. Škoda jen, že jsme ze čtyř inkasovaných branek tři dostali zase po zbytečných taktických chybách v rozestavení a individuálních nedůrazech. Pokud odkážeme podat takový výkon po celý zápas dosáhneme lepších výsledků.

Co je zarážející, hráči kteří by nás měli táhnout nejsou schopni nic vytvořit a navíc kupí velmi hloupé chyby po kterých inkasujeme a tvořivost a fyzická zdatnost mladších kluků na tuto soutěž zatím nestačí.

Snad si reputaci napravíme v dalších zápasech.

Sestava: Sameš – Studničný, Beran, Cecava, Marcinko – Culek, Říha, Fryč, Prošek – Resl, Kendík. Střídali: Bradáč, Dutka