Bousv nadělil dorostu potupnou desítku

SK Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov 1:10 (1:3)

Branka: Mařík

Sestava: Lehký ( 65. Kysela ) – Beránek ( 55. Adam ); Vích; Matohlína; Šverma ( 45. Polášek ) – Mlynka; Hozák; Nagy ( 75. Navara ); Kroupa – Mařík; Nedvěd

 

   V dalším domácím zápase dostalo naše mužstvo ostudnou nakládačku v podobě deseti gólů. A to jsme nastupovali s vervou a optimisme v bodový zisk. Ten nám však vydržel pouhých 25 minut prvního poločasu. Po té nás soupeř jednoznačně přehrával. Do konce poločasu jsme se štěstím udrželi přijatelný výsledek 1:3, ale po změně stran se gólostroj bousovských rozjel na plné obrátky a zastavil se na ještě přijatelné desítce. Naš tým v ničem nestačil. Byl to propastný rozdíl v herním pojetí, technice a kombinaci. Stagnace mužstva od jarních výkonů pokračuje.