Chyby přinesly vysokou prohru v Luštěnicích

Luštěnice – Bakov 6:1 (3:0)

Utkání na hřišti do té doby nebodujících Luštěnic začal pro Bakov nešťastně po sérii chyb na kterých se podílela celá obrana se domácí prosadili a vedli. Další chybou v obsazení hráčů jsem domácím nabídli dvougólové vedení a protože jsme se nepoučili s třetímu domácímu zásahu předcházela zbytečná chyba v rozestavení. Domácí se tlačili dopředu, ale nebýt chyb bylo by i ve druhé půli o co hrát. Směrem dopředu jsme vůbec nepodrželi míč a útočníci si museli vybojovat každý míč.

Ve druhé půli se náš výkon tradičně zlepšil, ale opět jsme si neodpustili další chyby. Nejprve si Dohalský nerozuměl s Marcinkem a rozjeli akci na jejímž konci byla prudká střela, která znamenala čtyřgólové vedení. Ihned poté se dostal do šance Sameš, ale nemířil přesně. Následně chyba Bradáče při bránění a následný faul ve vápně znamenal výsledek 5:0. Až poté jsme si vytvořili další šance i my a pas na Sameše dokázal bakovský záložník přetavit ve snížení. Domácí poté se dokázali ještě jednou prosadit a výsledek upravit na konečných 6:1.

Stínem utkání byly hrubé zákroky domácího Rulíka v první půli a hostujícího Resla ve druhém poločase.

Branka: Sameš.

Sestava: Jíra - – Cecava, Beran, Studničný, Marcinko – Sameš, Bradáč, Říha, Resl – Fryč, Dohalský. Střídali: Culek, Vích, Zemanec a Dutka.