Další špatný výkon a prohra doma s SKP

SK Bakov nad Jizerou B – SKP MB 0:1 (0:0)

5.kolo III. třídy OS MB

Sestava: Lehký – Šimon, Fanta,Koťátko, Zahrádka  – Formáček,Drudík, Nagy,Frelich – Beránek, Machata

Střídání: Šulc, Louda, Havrda

Komentář k utkání: V dalším kole nastoupila naše rezerva na domácí půdě proti celku SKP Mladá Boleslav, který by rád v letošní sezóně výrazně promluvil do bojů o postup do vyšší třídy.

Hned první minuta zápasu přinesla velkou šanci našeho útočného dua, bohužel slabé zakončení neohrozilo hostujícího brankáře. Z následného protiútoku musel nadvakrát zasahovat náš Lehký, stejně se vyznamenal při hlavičce hráče hostí po rohovém kopu. Na druhé straně nebezpečně vystřelil Nagy, střela Zahrádky také nenašla svůj cíl. Hosté byli nebezpeční nadále, vypracovávali si řadu brankových příležitostí, buď je zradila koncovka nebo výborný Lehký. Našemu týmu se nedařila kombinační hra, přihrávky končily na kopačkách hostí. Deset minu před koncem prvního poločasu fauloval Frelich hráče hostí a hlavní rozhodčí Pažout ukázal na pokutový kop. Čaroděj Lehký ho bravurně zneškodnil a nadále hájil čisté konto. Nerozhodný výsledek vydržel do konce poločasu.

Druhý poločas nepřinesl změnu průběhu hry, hosté byli lepší. Jejich tragické zakončení však stále drželo naše mužstvo ve hře. Nagyho střela mířila přímo do rukavic brankáře SKP, ve velké šanci se ocitl po zmatku v obraně hostí Formáček, bohužel branku překopl.

Když už to vypadalo, že se obě mužstva rozejdou nerozhodně do kabin, nařídil rozhodčí přímý kop za údajné hraní rukou brankáře Lehkého mimo velké vápno, který hostující hráč perfektně zakončil k tyči Lehkého branky a rozhodl o výhře hostí.

Zbývající minuty se dohrávaly v nervózní atmosféře.