Domácí nás sesadili z prvního místa.

SK Klášter Hradiště n/J – SK Bakov B

5:1 (2:0)

Branka: 46.Košvanec

Sestava: Lehký ml. – Cecava, Prokůpek st. (75.Řehák), Pilz, Sameš – Hozák, Košvanec, Prokůpek ml.(80.Šulc), Louda – Resl, Beránek (46.Kendík T.)

V souboji prvního se třetím byli domácí po většinu zápasu lepším týmem. Během prvního poločasu si dvěma brankami vytvořili rozhodující náskok. Po pauze nachytal na hruškách čerstvý hráč A-týmu Košvanec klášterského brankáře, když jeho dalekonosný pokus skončil za zády nestárnoucího Šimíčka. Poté měli na chvíli bakováci více ze hry a snažili se o vyrovnání. Převaha se pomalu vytratila a po půlhodině inkasovali. Třetí branka jim zlomila vaz a do zápasu se již nevrátili. Další dvě trefy padly do otevřené obrany a zkušený soupeř vyhrál zaslouženě. V brance se objevil Lehký, ovšem junior Martin. Třiadvacetiletý bakovský odchovanec se vrátil zpět z liberecké Osečné a ukázal, že postřeh má, když pochytal několik klášterských šancí.  

Domácí tak odsunuli Bakov na 3.místo a společně s novým lídrem Sokolem Březno vedou tabulku III.třídy skupiny A. Příští zápas odehraje naše rezerva doma proti Jivině, která má na podzim nevyrovnané výsledky. Prohra 2:11 ve Březně nebo ztracení vyhraného zápasu tuto sobotu stojí za zmínku. Zápas proti Bělé p/B. měla po hodině hry pod kontrolou, vedla 5:1. Přesto jim náskok nestačil a čtyřmi brankami dvojnásobně oslabená Bělá urvala remízu.