Dorost na výborné výkony poslední doby nenavázal

SK Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov 2:4 (0:2)

Branky: Zahrádka 2x

Sestava: Lehký – Beránek (72. min Kysela); Žďánský; Zahrádka; Matohlína – Mlynka (65. min Polášek); Vích; Kendík; Vaněk – Nedvěd; Hozák

  Do posledního domácího zápasu jsme vstupovali s vědomím, že stále není rozhodnuto o počtu sestupujících, a proto jsme chtěli se soupeřem ze čtvrté příčky bodovat.Po dlouhé době jsme byli kompletní a poslední velmi dobrý výkon nás opravňoval k optimismu. Bohužel, opak byl pravdou. Soupeř nás uzemnil rychlým gólem ve 4. min, kdy naše obrana byla asi ještě duchem v šatně. Ani tato studená sprcha naše hráče neprobudila. Soupeř dominoval ve všech směrech a jen chabé proměňování šancí nás zachránilo od úplného K.O! Do přestávky jsme inkasovali ještě jednou a to byl pro nás milosrdný výsledek.

   Po bouřce v kabině se přece jen obraz hry změnil. Začali jsme více běhat, napadat a lépe kombinovat a najednou tu byl zcela jiný obraz hry. Soupeř začal také dělat chyby a po jedné z nich jsme vybojovali roh, ze kterého hlavou snížil Zahrádka. To nám dalo ještě větší elán a my si začali vytvářet šance. Zlomová byla asi situace, kdy po krásné kombinaci vysunul Kendík Hozáka, který ve skluzu mířil k tyči, ale soupeřův brankář předvedl zákrok zápasu a našeho útočníka vychytal. To se ukázalo jako rozhodující okamžik, neboť o pár minut později soupeř využil zaváhání Beránka a Lehkého a pojistil si náskok. A když o něco později chyboval ve středu hřiště Vích a my opět inkasvoali, bylo po zápase. Kosmetickou úpravu výsledku dala proměněná penalta Zahrádkou. Konečný stav 2:4.  Tento výsledek byl zcela zasloužený. Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem. Naše mužstvo zklamalo. Nedokázalo zopakovat výkon s Poděbrad. Dobře jsme hráli cca 25 min ve druhém poločase a to je na dobrý výsledek málo.