Dorost v závěru chyboval a dvěma góly soupeř rozhodl o výsledku.

SK BENÁTKY  – SK BAKOV

4:2 (1:1)

Branky: 4.Haba, 63.Outěřický (pen), 82.Poslt,  88.Černý – 28. a 51.Resl

Sestava: Boček – Turek, Prokůpek, Louda, Hulinský – Resl, Čonka (85. Klíma), Hrabánek, Vitmajer (85. Adam) – Páchym T. (56. Badalec), Reichelt (89. Velechovský)

V sobotu dorostenci zavítali do města, které také leží na stejné řece, do Benátek nad Jizerou. Tým nadějí divizního A-týmu v minulém kole vyhrál těsně 4:3 na půdě SK Bělá pB. Předehrávku nedělního souboje domácího B-týmu proti našemu Áčku naplánovaného v rámci 3.kola I.B třídy na stejný víkend odstartovali hráči ustrašeně, což domácí trestali již ve 4.minutě. Po vylepšení mezihry přišel téměř po půl hodině hry gól z kopačky Resla. Nakonec trenér Beránek směrem ke svým hráčům po odehraném prvním dějství nešetřil chválou...

Vstup do druhého poločasu nám vyšel skvěle. Po deseti minutách únikl středem hřiště Resl a podruhé vstřelil branku - 2:1. Bohužel o dvanáct minut později byl stav zase nerozhodný, domácí z penalty srovnali krok. V závěru byla naše obrana děravá a Bakovu unikly šance na lepší výsledek. Soupeř toho hned dvakrát využil.