Dorostenci si poradili s týmem SKP

SK Bakov - SKP Mladá Boleslav 5:0 (3:0)

Branky: Hozák a Nedvěd po 2, Kendík

Sestava: Kysela (46. min Lehký) – Beránek; Žďánský; Zahrádka; Matohlína (46. min Adam) – Mlynka; Vích; Kendík; Polášek(46. min Šverma) – Nedvěd; Hozák

V dalším přípravném zápase jsme odehráli na domácím hřišti s SKP Mladá Boleslav. Mužstvo potvrdilo svůj výkon z minulého týdne a přesvědčivě vyhrálo.

   Hned po rozehrání se nejlépe orientoval v soupeřově pokutovém území Hozák a vstřelil úvodní branku zápasu. Ta mužstvo uklidnila a začali jsme hrát velice pohledný fotbal. Dařila se kombinace a zejména po pravé straně hrozilo soupeři velké nebezpečí. Branky na sebe nenechali dlouho čekat. Do poločasu jsme přidali ještě dvě a k tomu tři nastřelené tyče a dost neproměněných šancí.

   Do druhého poločasu jsme vstoupili poněkud vlažněji. Soupeř zvedl trošku hlavu, ale naši bránu prakticky neohrozil. A my jsme přidali další dvě branky a dvě tyče a s přehledem dotáhli zápas do vítězného konce.

 Je nutné pochválit celé mužstvo za předvedený výkon. Nutno však dodat, že v soutěžních zápasech nás čekají mnohem kvalitnější mužstva.