Drtivá porážka.

SK Bakov n. Jiz. – SK Bělá p. Bezdězem  11:0 ( 5:0)

Branky: Tomáš Vitmajer 6x, Franko Marcinko 3x, Jan Říha, Petr Kotrman

Sestava: Boček – Culek, Resl, Prokůpek, Kotrman – Reichert, Marcinko, Říha, Vitmajer – Hrabánek, Štučka. Střídal: Adam. Trenér: J. Resl     Asistent: D. Prošek

V dalším kole žákovské A. třídy přijel do Bakova nevyzpytatelný soupeř z nedaleké Bělé. V podzimním utkání, nás bělští zaskočili a remízu se nám podařilo zachránit až v nastaveném čase. Do utkání navíc nenastoupili Hulinský, Turek a Žák.

Hned v první minutě propadl balón na levou stranu, kde hostující útočník vystřelil tvrdou ránu, kterou brankář Boček vyrazil na roh. Po následném rohu poskakoval míč v domácím vápně, ale bez ohrožení branky. Málo kdo čekal, že to byla poslední složitější situace před domácí brankou. Poté se pomalu rozjel bakovský „stroj“. Obrana včas předskakovala na míče putující na hostující útočníky a častým přenášením hry si domácí vytvořili stálý drtivý tlak. První branku vstřelil Vitmajer, který využil kolmici Říhy a nadvakrát otevřel skóre. Domácí střelec byl i na konci akce v minutě 18., když po zemi zvýšil na 2:0 a tříbrankové vedení zajistila pumelice Říhy, který mířil z 25 metrů pod břevno. Poté nejprve Vitmajer dvakrát sám na branku nedal, aby vzápětí po selhání Marcinka v tutovce přeci jen Vitmajer zkompletoval hattrick. Do poločasu navýšil ještě bakovské vedení ještě Franko Marcinko a hosty dokázal ještě několikrát podržet brankář Dohalský, který především bakovskému střelci Vitmajerovi, dokázal minimálně dva góly chytit.

Ve druhém poločase pokračovali domácí v pěkném kombinačním fotbale na dva, tři doteky a soupeři nedovolil vůbec nic. Skóre druhého poločasu otevřel opět Tomáš Vitmajer, když po kolmici mezi obránce utekl svému strážci a skóroval – 6:0 a vzápětí si opět našel míč ve vápně a vsítil již svoji pátou branku. Osmou branku Bakova zajistil Marcinko, když ze strany poslal trestný kop s pomocí vzdálenější tyče do sítě a vzápětí zkompletoval i Marcinko hattrick, když po pěkné akci na vlastní půlce na jeden dotek dostal přesný míč za obranu. Jubilejní desátou branku zařídil Tomáš Vitmajer, když dorazil vyražený pokus pod břevno a poslední jedenáctou branku dal Kotrman, který využil akci dvojice Resl, Marcinko a míč proti noze poslal pod břevno.

Hosté si odvezli až nezasloužený debakl. Domácí hráli jednoduše, kombinačně a vytvořili si ještě dostatek šancí. Na netradičních postech odehráli výborné utkání Reichert v záloze a Prokůpek v obraně. Po zaváhání Lobkovic se bakovští posunuli na druhou příčku tabulky.