Druhé místo dalším úspěchem minižáků

V neděli 9.5. se Bakov zúčastnil turnaje Ško-energo cup v Mladé Boleslavi. Postupně si ve skupině poradili se Zdětínem - brankou Ondry Prokůpka 1:0, poté naši nejmenší stejným poměrem zdolali soupeře z Čisté, branku dal Honza Říha. V dalším utkání jsme odehráli bez branek s DBSK a v posledním utkání skupiny jsme porazili Krnsko v našem tradiční výsledku 1:0, když střelcem byl Honza Resl. Skupinu A jsme vyhráli s 10 body a impozantním skóre 3:0. V semifinále jsme se utkali se soupeřem, který nás čeká ve finále Štika cupu - Dobrovicemi. Po slušném výkonu jsme zvítězili již tradičním výsledkem 1:0, když šťastným střelcem byl Jan Říha. Ve finále nás čekaly Luštěnice, se kterými jsme změřili síly potřetí během posledních 10 dní! Únava a nekompletní kádr byly hlavní fakty převahy Luštěnic.Soupeř nás přitlačil a využil dvě chybičky při bránění a zaslouženě zvítězil.

Při závěrečném vyhlášení byli všichni hráči odměněni za své úsilí krásnými cenami a i autogramiáda ligového mužstva byla pro mnohé velkým zážitkem. Nejlepším brankářem turnaje se stala Kačka Korelová z našeho mužstva, která chytala opravdu výborně.

Na stříbrných medailých se podíleli: Korelová, Boček - Resl, Culek, Marcinko, Říha, Hrabánek, Adam, Prokůpek, D. Páchym, T. Páchym, Smetana, Žák, Stránský. Trenér: P. Špringer.