Garda nespradlivě v Bělé čtvrtá

 

Turnaj starých gard Bělá pod Bezdězem – 28.01.2012

V kvalitně obsazeném halovém turnaji ve sportovní hale v Bělé pod Bezdězem obsadila naše garda nelichotivé čtvrté místo díky v průběhu turnaje záměrně upravenému systému bodování ze tříbodového na dvoubodový ze strany organizátora, tj. SK Bělá pod Bezdězem. Tato změna jak je níže patrné znamenala posunut domácího mužstva z předposledního místa o příčku výše, a pro nás naopak pád mimo medailové pozice.

Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, hrálo se systémem každý s každým po dobu 12 minut.

 

Vítězství = 3body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BĚL

SK

MB

D.B.

BAK

Č.L.

MIM

Body

Pořadí

BĚLÁ

 

1-1

0-1

3-3

2-3

1-1

0-0

4

6.

SKALSKO

1-1

 

0-4

0-0

2-1

0-0

3-0

9

4.

BLANKET

1-0

4-0

 

0-1

0-0

1-1

4-0

11

2.

D.BOUSOV

3-3

0-0

1-0

 

1-2

1-3

0-1

5

5.

BAKOV

3-2

1-2

0-0

2-1

 

1-2

3-0

10

3.

Č.LÍPA

1-1

0-0

1-1

3-1

2-1

 

2-1

12

1.

MIMOŇ

0-0

0-3

0-4

1-0

0-3

1-2

 

4

7.

 

Vítězství = 2body

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BĚL

SK

MB

D.B.

BAK

Č.L.

MIM

Body

Pořadí

BĚLÁ

 

1-1

0-1

3-3

2-3

1-1

0-0

4

5.

SKALSKO

1-1

 

0-4

0-0

2-1

0-0

3-0

7

3.

BLANKET

1-0

4-0

 

0-1

0-0

1-1

4-0

8

2.

D.BOUSOV

3-3

0-0

1-0

 

1-2

1-3

0-1

4

6.

BAKOV

3-2

1-2

0-0

2-1

 

1-2

3-0

7

4.

Č.LÍPA

1-1

0-0

1-1

3-1

2-1

 

2-1

9

1.

MIMOŇ

0-0

0-3

0-4

1-0

0-3

1-2

 

3

7.

 

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Jaroslav Barvíř z České Lípy. Nejlepším brankářem zvolili organizátoři Tomáše Picka z Blanketu Mladá Boleslav.

 

Výsledky SK Bakov:

Vagónka Česká Lípa – SK Bakov          2:1          branka: Macháček

Dolnobousovský SK – SK Bakov           1:2          branky: Sedláček, Bláha

SK Bělá pod Bezdězem – SK Bakov     2:3          branky: Resl 2, Špringer

SK Skalsko – SK Bakov                         2:1          branka: Špringer

Blanket Mladá Boleslav – SK Bakov      0:0

SK Mimoň – SK Bakov                           0:3          branky: Špringer 2, Vitmajer

 

Celkové pořadí:

  1. Vagónka Česká Lípa
  2. Blanket Mladá Boleslav
  3. SK Skalsko
  4. SK Bakov
  5. SK Bělá pod Bezdězem
  6. Dolnobousovský SK
  7. SK Mimoň