Hodnocení sezóny - trenér A mužstva Ladislav Špringer

 Kádr do letní přípravy byl posílen o Aleše Kořínka a hráče kteří přešli z našeho dorostu (Mlynka, Koťátko, Špringer, Vaněk), zdravotní problémy vyřadily Hammera. V Brandýse se zranil Resl a do konce soutěže byl mimo hru. V podzimní části získáváme 22 bodů při skore 23:20 a krásné 8 místo v tabulce -6x výhra,4x remize a 5x prohra. V tabulce pravdy máme 1 plusový bod. Střelci branek: Beran-9, Mlynka-7, Kvapil-3, Resl, Frelich a Kořínek a vlastní po 1.

 

Do jarní části bylo mužstvo posíleno o Pepu Hůlku a Ondru Zajíčka. Zranění vyřadilo Kvapila a v druhé polovině jara zdravotní problémy Mlynku. Od jarních zápasů jsme očekávali více než se ve skutečnosti stalo. Z 15 mistrovských zápasů pouze 3x vítězíme, 4x remiza a 8x prohráváme, což znamená zisk pouze 13 bodů a skóre 20:22. Střelci branek: Beran-5, Hůlka-3, Kořínek-3, Mlynka-2, Flodrman-2, Bláha, Vaněk, Frelich, Špringer a vlastní po 1.

 

V celkové tabulce ročníku 2010/2011 se mužstvo umístilo na 12 místě ze ziskem 35 bodů a skore 43:42.V tabulce pravdy máme hrozivých 10 mínusových bodů. Střelci branek v celé sezoně: Beran-14, Mlynka-9, Kořínek-4, Kvapil-3, Hůlka-3, Flodrman-2, Frelich-2,Vaněk, Resl, Špringer, Bláha po 1 brance.

 

I když jarní část byla velkým výsledkovým zklamáním, lze konstatovat, že udržení této soutěže je pro náš oddíl úspěch. Jako trenér musím vyzvednout výborný přístup hráčů k tréninkům a v zápasech i když se nedařilo a bojovnost. Pevně věřím, že v novém ročníku, budeme mít více důvodů k radosti a více bodů.

 

Díky, L. Špringer