Hodnš oslabený tým podlehl v Benešově

SK Benešov B - SK Bakov nad Jizerou 2:0 (2:0)

11. kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Sestava: Janura – Bláha J., Sedláček, Koťátko, Bláha L.  – Hůlka, Beran,Frelich, Nagy J. – Nagy D., Hammer

Střídání: Špringer, Resl

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: V dalším mistrovském kole jsme nastoupili na půdě rezervy divizního Benešova. Utkání se hrálo v nedělním dopoledne na neoblíbeném stadionu v Pyšelech u Benešova.

Již tak rozsáhlou marodku našeho mužstva rozšířili Vaníček se Zajíčkem, kteří neodcestovali na mistrovský zápas díky pracovnímu vytížení.

Úvodní minuty zápasu přinesly velký nápor domácích a zranění našeho hráče Nagyho, který opustil hřiště na nosítkách s podezřením na otřes mozku. První brankovou příležitost domácích zneškodnil náš brankář Janura. Bohužel v 11.minutě napřáhl nikým nepokrytý domácí hráč  a jeho tečovaná střela naší obranou skončila v síti. O čtyři minuty později se domácí radovali podruhé po centru ze strany a našeho nedůrazu ve vápně. Na druhé straně nebezpečně vystřelil Bláha, dvakrát se zastřeloval Beran. Krásnou střelu Frelicha k tyči zneškodnil domácí brankář. Přímý kop domácích skončil na tyči naší svatyně. Největší šanci na korigování stavu měl těsně před koncem prvního poločasu Špringer po úniku a přihrávce Hammera, bohužel v tváří tvář brankáři domácích neuspěl. Velká škoda. Za dvoubrankového vedení domácí týmu se šlo do kabin.

Druhý poločas změnu stavu k naší nespokojenosti nepřinesl. Domácí určovali tempo hry. Naše mužstvo poctivě bránilo a soustředilo se dále neinkasovat. To se díky poctivé hře dozadu nakonec podařilo, domácí si za druhý poločas nevypracovali žádnou brankovou příležitost. Jelikož i naše mužstvo velkou útočnou aktivitou neoplývalo, výsledek z první půle se do konce mistrovského zápasu nezměnil. Výjimku na snížení stavu měl na kopačce Beran, jeho pěknou střelu po rohovém kopu Hůlky reflexivně zneškodnil na brankové čáře domácí brankář.

I přes prohru zaslouží mužstvo pochvalu za odvedený výkon na půdě soupeře.