Hrubky připravily žáky o vítězství

 V neděli 29.5.2011 starší žáci přivítali na domácím hřišti mužstvo Předměřic. Soupeře ze sousedního místa tabulky s dvoubodovou ztrátou na naše mužstvo. V sestavě chyběl Matěj Hampeis.

Během prvních dvaceti minut se podařilo postupně vstřelit tři branky Standu Nedvědovi a vše se zdálo být rozhodnuto. Ale kluci přestali hrát a mysleli si, že zápas už „mají v kapse“. Soupeř nás tlačil a do poločasu vyrovnal na 3:3.

Pět minut po začátku druhé půle vstřelil další branku Standa Nedvěd. Soupeř ale zlobil a naše obranná hra byla přímo tragická. Záloha obrannou hru úplně vypustila a samotná obrana na rychlé útočníky soupeře nestačila. Soupeř vyrovnal, ale nám se opět podařilo odskočit gólem Martina Štěpánka a vedli jsme 5:4. Soupeř se opět dotáhl na 5:5. Deset minut před koncem vstřelil Jarda Beran po samostatném průniku do vápna krásný gól a vedli jsme 6:5. Nikoho ale nenapadlo, že celé naše mužstvo přestane hrát a stihne dostat tři góly za sebou. Tragickou hru našeho mužstva soupeř potrestal a odvezl si tři body a vítězství 8:6.

Sestava: Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Beran – Bradáč, Fryč, Nedvěd, Říha – Štěpánek, Resl.

Střídající:Vích, Marcinko, Adam D.

Branky: 4 x Nedvěd, 1 x Štěpánek, 1 x Beran, poločas 3:3

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam

Leoš Adam