Inzultace rozhodčího hráči Brandýsa ukončila podzim

SK Bakov nad Jizerou – SK Brandýs/Boleslav  3:1 (1:0)

– 75. minutě ukončeno pro inzultaci rozhodčího hráčem hostí

15. kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Branka: Resl, Beran, Hammer

Sestava: Janura – Smetana, Sedláček, Zajíček, Bláha L.  – Hůlka, Beran,Frelich, Nagy D. – Resl, Vaněk

Střídání: Vaníček, Hammer

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: V posledním kole podzimní části naší skupiny jsme přivítali na našem hřišti celek z nedalekého Brandýsa, který na to byl bodově stejně jako naše mužstvo, pouze skóre hovořilo v jeho prospěch.

První půle přinesla svižný fotbal, hosté se představili jako houževnatý soupeř s dobrou kombinační hrou. V první pološanci se ocitl náš Vaněk, jeho únik po křídle však nebyl zakončen. Poté se zastřelovali Beran s Reslem, ani jeden však hostující branku výrazně neohrozili. Na druhé straně nám zatrnulo při dělovce útočníka hostí, o pár minut později dorážka stejného hráče těsně minula tyčku Janurovy branky. Do konce prvního poločasu jsme se přeci jenom ujali vedení, když po centru Vaňka a špatné odhadu stopera hostí se z voleje pod břevno trefil Resl. Za příznivého stavu pro naše mužstvo se šlo do kabin. Druhý poločas začal velkým náporem hostí, naše mužstvo se soustředilo na obranu a spoléhalo se pouze na brejky, které se nám nedařily. V 52. minutě nás od pohromy zachránilo břevno, o pět minut později bylo vyrovnáno, když se po chybě obrany trefili hosté k tyči naší branky. Reflexní zákrok Janury udržel nerozhodný stav. Naše mužstvo zvýšilo pohyb a snažilo se strhnout vedení opět na svoji stranu. Nejprve se střídající Hammer řítil sám na brankáře hostí, bohužel mu scházela rychlost, kombinaci Resla s Beranem vychytal brankář hostí. Podruhé se nenašel nikdo z nás ve vápně hostí, kdo by z kroku do prázdné branky dorazil rohový kop Berana, který prošel přes celé hostující brankoviště. To se nakonec podařilo Beranovi z přímého kopu, kdy si dezorientovaný hostující brankář srazil jeho střelu do sítě. V 74. minutě jsme se ujali dvoubrankového vedení, po akci Berana do zcela volné hostující obrany se dorážkou trefil Hammer. Již při zakládání této akce napadl slovně a fyzicky hostující hráč hlavního rozhodčího, po obdržené brance nenapadlo jeho smyslů zbaveného spoluhráče nic jiného, než knokautováni hlavičkou hlavního rozhodčího, který oba hříšníky vyloučil a logicky mistrovský zápas ukončil. Při odchodu do kabin došlo poté k verbálnímu osočování směrem k delegátovi utkání dalším hráčem hostí.

Poslední mistrovský zápas byl tedy zakončen velmi neslušným způsobem a celou událostí se bude zabývat disciplinární komise Středočeského kraje, která rozhodne o výši trestu a výsledku utkání.