Jako nováček soutěže přezimují mladší žáci na pátém místě

SKP Mladá Boleslav – SK Bakov nad Jizerou 3:1 (0:0)

Branka:  Koucký

Sestava: Culek – Adam, Smetana, Koucký – Turek, Šulc, Štučka – Havrda

Střídající: Stránský, Páchym Tomáš, Páchym David

V posledním kole podzimní části jsme se ve venkovním utkání střetli se soupeřem z SKPV Mladá Boleslav. Na utkání jsme odjížděli skoro v kompletní sestavě, kromě absentujícího kapitána Žáka a marodného golmana Bočka, kterého v brance zastoupil dobře chytající Culek. Hned od úvodu bylo utkání vyrovnané z obou stran i přesto, že se hrálo v deštivém počasí na rozbláceném terénu. Po prvním poločase jsme do kabin odcházeli za nerozhodného stavu 0:0. My jsme hrozili z brejkových situací po ose Turek – Šulc – Štučka – Havrda a soupeř zase ze střel ze střední vzdálenosti po kterých nastřelil dvě břevna. Začátek poločasu jsme zaspali, kdy jsme nedokázali zareagovat na házený aut na polovině soupeře, po kterém vznikla jeho bejková situace zakončená brankou. Toto se opakovalo během tří minut s obdobným scénářem jen s tou vyjímkou, že tentokrát jsme vhazovali na polovině soupeře my. Stav utkání 0:2. V 38. minutě se na středu hřišti odrazil míč k levému obránci Kouckému, který bez přípravy vytřelil na branku soupeře, kdy jeho střela zaplula na zadní tyč brankáře domácích. Stav 2:1. Od té doby domácí brankář znervózněl, kdy v 45. minutě se mu z obdobné vzdálenosti opět připoměl nebezpečnou střelou Koucký. Tentokrát domácí brankář jen s obtížemi míč vyrazil na rohový kop. V druhém dějství jsme byli aktivnějším mužstvem, kdy převážně soupeře proháněl po levé straně rychlonožka Štučka. Bohužel naše aktivita nevedla k vyrovnávací brance a naopak jsme z odraženého míče po střele neobsazeného domácího záložníka zpozavápna inkasovali po třetí, kdy již výsledek utkání se nezměnil. I přes nepříznivý výsledek jsme se předvedli ve skvělém světle. Jako nováček soutěže nakonec po podzimní části přezimujeme na vítaném pátém místě se ziskem 12 bodů.