SK Bakov nad Jizerou – SK Skalsko 7:0 (4:0)

Branky: 3x Šulc, 3x Žák, Štučka

Sestava: Boček – Culek, Smetana, Stránský – Šulc, Žák (K) – Havrda – Štučka

Střídající: Gregor, Páchym Tomáš, Páchym David

V 8. kole mladších žáků jsme se naposledy v podzimní části letošní sezóny představili doma. Naším soupeřem bylo mužstvo SK Skalsko. Skasko k mistrovskému utkání dorazilo přesně s osmi hráči, kdy někteří věkově mohou nastupovat ještě za kategorii minižáků. Nám chyběli Turek, Adam, Koucký a zraněný Hrabánek. Jinak jsme měli kompletní sestavu. Tudíž soupeř pro nás neměl být z kategorie těch nebezpečných. Tyto předpoklady se také potvrdily, kdy hned v úvodu utkání jsme se dostali do vedení 1:0 brankou Štučky. Poté si střeleckou štěstěnu vzali na kopačky Šulc s kapitánem Žákem. V obraně nás soupeř moc neprověřil a tak do kabin jsme po prvním poločase odcházeli za stavu 4:0. Do duhého poločasu jsme šli s taktikou nedostat a naopak navýšit počet vstřelených branek na našem kontě. Oba dva cíle se nám splnili, kdy jsme neinkasovali a k tomu naopak ještě tři branky přidali. Nutno dodat, že soupeř byl zralý manimálně na deset gólů, ale co jsme neproměnili za tutové šance to bylo až do očí bijící. V několika případech byla před námi odkrytá branka, kdy jsme jí ani netrefili a dokonce jsme ani neproměnili nařízený pokutový kop. V tomto utkání díky jeho průběhu mohli dostat šanci hráči, kteří v sezóně, tak pravidelně nenastupovali. V posledním podzimním mistrovském utkání zajíždíme v neděli 3. listopadu na půdu SKP Mladá Boleslav, kde úřední výkop je stanoven na 08:30 hodin.