Jivina ve šlágru lepším týmem

Jivina – Bakov B

4:1 (0:1)

Souběžně hraný šlágr áčka s Chotětovem a další absence způsobily, že na střídačce Béčka byl pouze patnáctiletý Čonka.

Bakov v první půli nehrál vůbec špatně, byl nebezpečnější. Hned první příležitost dokázal proměnit ve vedoucí gól – Košvanec vyslal do kolmice L. Kendíka a ten přehodil vybíhajícího brankáře – 0:1. I nadále byl Bakov nebezpečnější, ale nedotáhl ani jednu ze slibných akcí do konce. Takovým pověstným hřebíčkem bylo špatné zpracování O. Prokůpka, který mohl jít sám, ale první dotek ho zranil a zde se utkání zlomilo.

Domácí do druhého poločasu poslali Nedvěda, který se ukázalo jako rozdílový hráč. Hned po 5 minutách ustál dva souboje a střelou k tyči, která nebyla z kategorie nechytatelných, vyrovnal. Hostům začali docházet síly, nedařilo se držet míč a projevila se slabá tréninková účast především mladších hráčů. Navíc bouřlivá atmosféra nesvědčila bakovské pravé straně. Rozhodnutí přišlo po hrubce právně na pravé straně, když kolmicí jsme vyslali do sóla domácího hráče, který se ukopl, ale i tak skóroval. Chyby se kupily a netrvalo dlouho a po další opět skóroval Nedvěd a bylo rozhodnuto. Domácí už z dalších nabídnutých příležitostí dokázali využít jen jedinou a zaslouženě vyhráli.

Sestava: Jíra – Dlask, Sedláček, Pilz, Sameš – Cecava, J. Prokůpek, Košvanec, L. Kendík, O. Prokůpek – Bareš (60. Čonka)