Klášter na kolenou

Bakov B - Klášter

8:1 (2:1)

Vedoucí Klášter přijel do Bakova pro vítězství, ale pro vyrovnaném poločase doplatil na disciplínu a zaslouženě podlehl domácí rezervě.

Domácím se podařilo soupeře překvapit a otevřeli skóre po rohovém kopu, kdy na zadním tyči absolutně volný Sedláček skóroval -1:0. Hosté měli šanci, ale J. Kandráčovi se nepodařilo přehodit Lehkého. A tak udeřilo na druhé straně, když po dalším rohu se vrátil míč před branku a osamocený Takač podruhé rozvlnil síť. Hosté kontrovali prakticky vzápětí – když Josef Kandráč po kličce vystřelil po zemi – 2:1. Hosté se zlobili na rozhodčího, po souboji Takače s Knotkem se dožadovali penalty. Ještě jednou neuspěl v zajímavé příležitosti J. Kandráč a střela skončila mimo tyče. Domácí Špringer mířil vedle a obrovskou šanci spálil i Ajchler, když vyhrál souboj s brankářem Šimíčkem a stoperem v poslední minutě poslal slabou střelu do prázdné branky, kterou hosté odvrátili.

Domácí to nemuselo mrzet, hned zkraje druhé půle obešel Ajchler 2 hráče a Špringerovu křížnou střelu zastavila až síť – 3:1. Vzápětí vyslal Kamenický do kolmice Ajchlera, který obešel i brankáře a skóroval – 4:1. A když o dvě minuty později nesmyslně fauloval Pavel Kandráč u bakovského vápna a uviděl červenou po druhé žluté, bylo rozhodnuto. Do konce zápasu se hrálo na jednu branku a domácí ještě dokázali proměnit další 4 pokusy, 3 x Špringerem a jednou ještě byl úspěšný Takač. Šlágr kola tak skončil nečekanou vysokou výhrou domácích.

Sestava: Lehký,Sameš, Sedláček (70. Malina), Pilz, Cecava - Takač, Kamenický, Košvanec, Beránek (65. Dlask) – Špringer, Ajchler (Šulc).