SK Bakov – SK Akuma MB

4:3 (2:2)

Branky: 10.a 61.Resl, 30.a 81.(pen) Říha

Sestava: Boček (46. Klíma) – Turek (85. Badalec), Prokůpek, Adam (57. Louda), Hulinský – Vitmajer, Hrabánek (88. Velechovský), Říha, Čonka (73. Gaššo), Reichelt (57. Páchym D.) – Resl

První domácí zápas v této sezoně čekal svěřence trenéra Beránka proti nedaleké Akumě z Mladé Boleslavi. Trenér našich nadějí udělal dvě změny oproti minulému utkání a to, že místo zraněného Tomáše Páchyma nastoupil Říha a místo Loudy nastoupil Adam, který si z důvodu operace kolene po více jak roce zakusil, jaké je to hrát v základní jedenáctce.

Po deseti minutách prvního poločasu vstřelil Resl úvodní branku zápasu poté, co se dobře zorientoval ve vápně a zkušeně zakončil – 1:0. Bohužel po pár minutách si “vlastence “ na svůj účet připsal Adam, když ve skluzu se snažil přerušit soupeřovu přihrávku za obranu, která se mu nešťastně odrazila od nohy a zamířila přesně k tyči – 1:1. Ve třicáté minutě po přesné střele k tyči od Říhy se zase upravovalo skóre – 2:1. Naneštěstí se o pár minut později z přímého kopu prosadil hlavou jeden ze soupeřových hráčů – 2:2. Trenér nebyl z výkonu svých hráčů spokojen a dal to v kabině během přestávky vědět.

Druhý poločas začal úplně stejně jako poločas předešlý – pomalá hra a žádný důraz. V 61. minutě se Resl opět prosadil, tentokráte hlavou – 3:2. Do třetice všeho dobrého ale opět naši kluci inkasovali, když po chybě v obraně se dostal k míči útočník Akumy a srovnal stav zápasu – 3:3. Necelých deset minut před koncem po faulu na Resla proměnil penaltu Říha – 4:3. Naštěstí už soupeř nedokázal zareagovat a tento stav zůstal až do konce. V příštím kole si kluci zajedou do Libiše.