Koncert v první půli znamenal vítězství 7:2

 Ve středu 4.5.2011 starší žáci hostili mužstvo SK Jivina, tým z jedenáctého místa tabulky. V podzimním utkání naše mužstvo zvítězilo na hřišti soupeře 1:0 a jednalo se o velmi dramatický zápas. Nyní v sestavě chyběl Bradáč.

Hned v první minutě neproměnil dvě tutovky Standa Nedvěd, na třetí pokus se už ale nemýlil a vstřelil vedoucí branku. Celé mužstvo dobře kombinovalo, hráči plnili pokyny, které jim před utkáním byly uděleny. To také přineslo ovoce a v 7. minutě jsme již vedli 2:0 po gólu Standy Nedvěda. Hra se odehrávala především na polovině hostí, šancí přibývalo a ve 22. minutě jsme vedli již 3:0 po krásné střele pod břevno od Roberta Fryče. Do poločasu ještě vstřelili po jedné brance Matěj Hampeis, Martin Štěpánek. Do kabin se šlo za stavu 5:0

Poločasový výsledek hráče ukolébal, kombinační hra se vytratila a soupeř se dostal do několika šancí. Jednu z nich proměnil a snížil na 6:1. To naše hráče trochu zvedlo a ve 45. minutě zvýšil na 7:1 Standa Nedvěd. Soupeři se ještě podařilo snížit z pokutového kopu po faulu Filipa Adama na hostujícího hráče.

Konečný výsledek utkání 7:2 a povinné tři body doma. Všem hráčům děkuji především za výkon v prvním poločase.

Sestava: Kysela – Cecava, Šverma, Adam, Kendík – Říha, Hampejs, Nedvěd, Fryč – Štěpánek, Resl. Střídající: Marcinko, Kubik, Beran.

Branky: 4 x Nedvěd, Hampeis, Fryč, Štěpánek, poločas 5:0

Trenéři: Milan Beránek a Leoš Adam

Leoš Adam