Mini B poprvé ztratili body

Bakovská rezerva v druhé kole ztrácela body

     Páteční sv. Václavské dopoledne dne 28.09.2012 na domácí půdě vstoupilo do 2. kola podzimní části skupiny divize IV. “A“ Mladoboleslavského fotbalového svazu “B“ mužstvo bakovské minikopané. Po prvním kole bakovští s přehledem vedli tabulku po třech výhrách, které si přivezli z Kropáčovi Vrutice. Tudíž nechtěli zůstat pozadu a opět před domácím publikem bodovat na plno. To se po uvodních dvou zápasech turnaje dařilo na jedničku, kdy s přehledem porazili bakováci na úvod Kropáčovu Vrutici 18:0 a Struhy “B“ 8:0. Těmito výsledky se bakovské mužstvo i jejich fanoušci namlsali, kdy v posledním utkání si museli po remíze 0:0 s Dlouho Lhotou zajít chuť na další gólové hody. I přes výsledek 0:0 utkání s Dlouho Lhotou nic na atraktivnosti neztratilo, kdy bylo do závěrečného hvizdu rozhodčího napínavé a vytvořenými šancemi a kombinací na obou stranách potěšilo oko diváka. Jen si přát, aby těchto vyrovnaných zápasů bylo více, které řádně prověří naše hráče s ohledem na jejich fotbalový růst.

     Na závěr by jsme naše fanoušky chtěli pozvat na třetí kolo uvedené soutěže, které se odehraje dne 7.10.2012 od 14:00 hodin na hostitelském hřišti Sokola Struhy.

     Aktuální výsledky a tabulku bakovské rezervy naleznete na internetových stránkách fotbal.cz (domácí soutěže – kraje a okresy – Středočeský kraj – Mladá Boleslav – přípravky – divize IV.A)

  Sestava: Boček Matěj – Hulinský Ondřej, Smetana Pavel, Zeman Radim, Páchym David, Páchym Tomáš, Gregor Lukáš, Lešák Daniel, Kirchschläger Daniel a Kirchschläger Jiří.

Výsledky:

Bakov – Kr. Vrutice 18:0

  Střelci za bakov: 5x Lešák Daniel, 4x Páchym David, 3x Gregor Lukáš, 2x Páchym Tomáš, 2x Smetana Pavel, 1x Zeman Radim, 1x Kirchschläger Jiří

Bakov – Struhy B 8:0

  Střelci za bakov: 3x Páchym David, 2x Smetana Pavel, 1x Lešák Daniel, 1x Zeman Radim, 1x Gregor Lukáš

Bakov – Dlouhá Lhota 0:0

 

trenéři:  Nagy Jan,  Nagy Lukáš, Janda Petr