Minižáci A i B ovládli suverénně podzim

V neděli dne 21.10.2012 se současně naše dvě mužstva minikopané zúčastnili posledních mistrovských turnajů v podzimní části soutěže a to v Dobrovici a Dlouhé Lhotě. Do Dobrovice vycestovalo „A“ mužstvo a do Dlouhé Lhoty „B“ mužstvo. Obě dvě mužstva před těmito turnaji měly v kapse již předem zajištěnou účast v jarní nadstavbové části o postup do vyšší soutěže. Tudíž v těchto turnajích mohli dostat větší prostor hráči ze širšího kádru mužstva. Ti bakovské kopanné vůbec ostudu neudělali, za což mluví jejich výsledky:

Turnaj Dobrovice:

SK Bakov nad Jizerou A – Sokol Kněžmost 5:3

   Střelci za bakov: 3x Štučka, 2x Šulc

SK Bakov nad Jizerou A – FK Dobrovice B 4:4

   Střelci za bakov: 4x Štučka

SK Bakov nad Jizerou A – SK Skalsko 10:1

   Střelci za bakov: 5x Štučka, 3x Šulc, 2x Čonka

 

Turnaj Dlouhá Lhota:

SK Bakov nad Jizerou B – Sokol Struhy 0:2

SK Bakov nad Jizerou B – Sokol Dlouhá Lhota 2:0

   Střelci za Bakov: Smetana, Páchym David

SK Bakov nad Jizerou B – Slavoj Kr. Vrutice 11:0

   Střelci za Bakov: 2x Páchym David, 2x Lešák Daniel, 2x Jireš, Páchym Tomáš, Culek, Hulinský, Kirchschläger Jiří, Smetana

 

   Po těchto turnajích se za podpory bakovského fotbalového oddílu uskutečnilo krátké posezení a vyhodnocení podzimní části sezóny v hospůdce Na Hřišti. Zde byly vyzvednuty hráčské výkony  našeho mužstva a příkladná reprezentace našeho klubu. Též byla naznačena koncepce našeho oddílu a to postupné začleňování hráčů dohrávacího ročníku 2002 do mužstva žáků. Taktéž byla vyzvedenuta spolupráce rodičů s realizačním kádrem a jejich zájem o dění v mužstvu, což se odrazilo na vynikajích výsledcích.  V případě A mužstva se jedná o zisk 34 bodů ze 12 zápasů s bilancí 11 výher a jedna remíza a skóre 98:12. U B mužstva se jedná o zisk 31 bodů též ze 12 zápasů s bilancí 10 výher, 1 remízou, 1 prohrou a skóre 66:6. Za zmíňku taktéž stojí vstřelení neuvěřitelných 43 branek hráčem Vaškem Štučkou.

   Kdo by si myslel že těmito posledními utkáními ukončujeme sezónu, tak je na omylu jelikož dne 30.10. od 16:00 hodin na domácí půdě přivítáme soupeře zvučného jména a to Fk Mladá Boleslav. Též je v jednání turnaj v Pěčicích pořádaný 3.11.. Dále pokračujeme v trénincích a to každý pátek do 16:00 hodin do odvolání.

Trenéři: Janda, Nagy