Pšovka Mělník – SK Bakov n. J. 1:8 (0:1)

Branky: Vitmajer 2, Prokůpek 2, Marcinko 2, Adam a Říha.

Sestava: Boček – Hulinský, Říha, Prokůpek, Culek – Reichert, Resl, Marcinko, Vitmajer – Hrabánek, Štučka.

Střídali: Adam, Turek a Kotrman.

K utkání se čtvrtým týmem tabulky odcestoval Bakov v téměř kompletní sestavě. Podzimní těsná výhra 1:0 dávala tušit, že se nebude jednat o lehký zápas.

Především v prvním poločase domácí hodně kousali, i když nebyli v kompletní sestavě z důvodu nedostatku dorostenců a chyběli jim 3 hráči.

Domácí dokázali po zisku míče vždy hru roztáhnout a kombinovat s čímž se Bakov nedokázal během prvního poločasu vůbec poradit. Hosté měli tlak, ale všechna zakončení šla nad branku maličkého brankáře domácích. Herně se první poločas moc nedařil, středoví hráči Resl s Marcinkem se neporadili s presingem domácích a ztráceli často míče. Jedinou branku první půle zaznamenal Říha, když po faulu na Hrabánka poslal trestný kop z hranice vápna přes k tyči. Šanci vyrovnat měli domácí v poslední minutě, když průnik zblokoval na roh Hulinský a z následného rohu trefili domácí tyč.

Do druhého poločasu trenéři změnili rozestavení a vysunuli presing až na vápno domácích, což absolutně změnilo obraz hry a domácí se osvobozovali pouze odkopy, které bakovská obrana s přehledem sbírala. Drtivý tlak se podařilo proměnit záhy i gólově, když nejprve Prokůpek trefil hlavou šibenici a vzápětí vymotal obránce Vitmajer a po zemi poslal Bakov do třígólového vedení. Bakovský střelec si vzápětí vytvořil další tři 100 % šance, ale vždy mířil jen do brankáře domácích. Čtvrtou branku přidal Adam po přihrávce Štučky proti noze. Domácí jeden z mála pokusů dotáhli až do vápna a když po souboji s Reichertem rozhodčí pískl penaltu, dočkali se domácí korekce na 1:4. Bakov však nadále kraloval a postupně se trefili 2 x Marcinko, Prokůpek a Vitmajer a stanovili konečné skóre na 1:8, což vzhledem k vyrovnanému poločasu bylo pro domácí docela kruté.