Nervózní závěr derby... Béčko výhru udrželo

Nová Ves - Bakov „B“ 1:2 (0:1)

   Už od první minuty roztočil náš tým kolotoč na půlce soupeře. Ten jenom sporadickými odkopy odvracel tlak na jeho branku. V 9´minutě po pěkné kombinaci Špringer – Beránek, druhý jmenovaný využil nabídnuté příležitosti a skóroval. Po pětadvaceti minutách se hra trochu srovnala, ale náš tým měl stále lehce navrch.

    Druhý poločas jsme začali s mírnější převahou ve hře a nadále se nám dařilo po křídlech dostávat na půlku soupeře. Pak přišla 58´ a Nagy s Špringerem opět předvedli nádhernou narážečku a Paťan nekompromisně skóroval. Po tomto gólu a několikerém vynuceném střídání, se výkon našeho týmu poněkud snížil a soupeř se začal poněkud víc snažit . V 85´minutě zahrávali Novovesáci rohový kop a po chybě v naší obraně soupeř hlavou snížil na 1:2.V 90´minutě daroval rozhodčí soupeři, přísně nařízenou penaltu. Tam se ale opět vytáhl náš gólman, který ji bravurním zákrokem vyrazil. Rozhodčí protáhl zápas o pět minut, ale náš tým už soupeře do ničeho nepustil a vítězstvím 1:2 prolomil prokletí tohoto hřiště a zcela zaslouženě si domu odvezl tři body. Škoda jenom, že náš tým nedokázal v tomto zápase, jako už po několikáté, proměnit šance, které se mu během zápasu nabídly.

Branky: Beránek 9´, Špringer 58

Sestava: Lehký- Koťátko, Dlask,Malina- Šavrda, Nagy, Špringer, Flusek- Šulc Beránek, Smetana. Střídali: Drudík, Šimon, Formáček. Trenér: Machata