Neudrželi vítězství. Přišli o něj pár minut před koncem.

SK BAKOV – FK DOBROVICE B

3:3 (0:0)

Branky : 63.a 76.Louda M., 47.Cecava

1.Poločas - Majzlan-Brož,Hammer,Kamenický,Hozák-Pokorný,Formáček,Frélich,Takáč-Říha-Louda M.

2.Poločas - Majzlan-Sameš,Hammer,Kamenický (65.Pilz) Brož (65. Hozák) -Cecava,Formáček,Frélich,Takáč (65. Pokorný) –Říha (75. Beránek) -Louda M.

Předposlední přípravný zápas před ostrým startem se odehrál na UMT v Benátkách nad Jizerou proti účastníkovi I.B třídy (7.místo). První poločas byl k vidění fotbal vysoké úrovně. Branky ovšem padaly až po změně stran. Druhý poločas jsme začali velmi aktivně a odměnou nám bylo vedení 1:0. Louda patičkou naservíroval balon do nezištné pozice svému spoluhráči Cecavovi, který nekompromisně propálil gólmana. Poté jsme darovali soupeři desetiminutovku, čehož využil ke srovnání stavu. V 63.minutě si aktéři vedoucího gólu vyměnili úlohy. Po straně utekl střelec Cecava a ve vápně našel Loudu. Tentokrát nebylo pro něj problém trefit prázdnou branku - 2:1.

Následné polevení v koncentraci si říkalo o vyrovnání. Louda byl proti, a načapal gólmana hostů na švestkách. Naše vedení navýšil po dalekonosné střele ze 40 metrů. Do konce zápasu chyběla čtvrthodinka a času na korekce měli dobrovičtí mnoho. My jsme nadále hráli pasivně, báli se paradoxně o výsledek. Nedařilo se nám držet balón a soupeř nás v 82. a 88. min dvakrát potrestal. Nakonec jsme mohli v poslední minutě získat vítězství pro sebe. Kdyby se zcela vyčerpaný Louda postavil ve vápně na nohy, mohl po druhé v zápase dorazit tentokrát odraženou střelu Formáčka do odkryté branky. Zápas dobré úrovně odkryl naši bolest, srazit nalomeného soupeře a dohrát dobře se vyvíjející průběh zápasu.