Nevýrazný výkon a prohra v debry ve Lhotě

SK Dlouhá Lhota – SK Bakov 1:0 (1:0)

1.kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Sestava: Janura – Smetana, Zajíček, Flodrman, Vaníček  – Nagy,  Hůlka, Frelich, Bláha – Beran, Špringer

Střídání:  Hammer, Koťátko, Vaněk

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: Na první mistrovský zápas nového soutěžního ročníku 1. A třídy jsme zavítali na hřiště nováčka soutěže z Dlouhé Lhoty a po nepřesvědčivém výkonu zejména v prvním poločase jsme si připsali první prohru.

Úvodní minuty utkání se nesly ve znamení velkého nástupu domácí týmu, který nás chvílemi přišpendlil na naši polovinu. Již v 5.minutě si domácí vypracovali první velkou příležitost, naštěstí hlavička domácího útočníka Limra skončila nad břevnem Janurovy branky. O pár minut později se domácí zaradovali, po chybné rozehrávce Hůlky a následném centru skóroval rybičkou k tyči náš bývalý hráč Kořínek. Inkasovaná branka nás vůbec neprobudila k nějaké větší aktivitě, mužstvu se nedařilo. Chyběl pohyb, důraz. O kombinační hře nemůže být ani řeč. Za celou první půli jsme neohrozili vůbec soupeřova brankáře. Těsně před poločasovou přestávkou zabránil Janura jasné brance v naší síti. Díky jeho bravurnímu zákroku zůstalo scóre nezměněno.

Druhý poločas mistrovského zápasu přinesl značné polevení hry domácích. Naše mužstvo přidalo na tempu, zvýšilo důraz, ale na vyloženou brankovou příležitost čekalo marně. Veškeré naše úsilí končilo u vápna domácích. V poslední desetiminutovce jsme si vypracovali sérii rohových kopů, ze kterých vznikly pouze náznaky šancí, ať už to byly Zajíčkovy nůžky či Flodrmanova dorážka. Největší šanci na vyrovnání odmítl v poslední minutě mistrovského utkání střídající Vaněk. Jeho sólo a následné zakončení do sítě vykopl dobíhající domácí obránce. Do konce zápase se už nic podstatného nepřihodilo a domácí po zásluze své vedení uhájili.