Obrat ve druhém poločase znamenal vítězství 3:1

 Bakov „ B „ -   Obruby 3:1

 Náš tým šel do zápasu pobavit diváky líbivým fotbalem, jako v poslední domácích zápasech. Zůstalo ale jen zbožné přání, že se to podaří. Sice jsme prvních dvacet minut mělihru pod kontrolou, dokonce jsme se dostali do situací, kdy šli naši tři hráči sami na soupeřova gólmana, nebo situace čtyř našich hráčů na dva soupeřovi beky, ale vyřešeno to bylo naprosto diletantsky. Toho všeho dokázal soupeř využít, do té doby ojedinělým protiútokem a po zpětné přihrávce do druhé vlny nádhernou střelou z oleje se ujal vedení.Po tom se celá naše hra zcela zhroutila a soupeř se dostal do sedla a dostával se stále častěji do šancí, kterých ale nedokázal využít Za tohoto stavu skončil první poločas.

     Do druhého poločasu jsme šli s větším odhodláním a v šedesáté minutě po skrumáži v malém vápně Koťátko vyrovnal. Pak už na hřišti bylo jen jediné mužstvo, které hrálo fotbal. A to byl náš tým. Po vlastním gólu v 70´minutě se soupeř sesypal a když Nagy v 73´minutě po faulu ve vápně proměnil penaltu, zdálo se že je o bodech rozhodnuto. Přišel ale moment v 79´minutě, kdy se soupeř sporadicky dostal před naši šestnáctku a po nastřelené ruce rozhodčí nařídil penaltu, mohl se pokusit zdramatizovat závěr zápasu. To se ale nelíbilo našemu brankáři Lehkému, který, jako po několikáté, pokutový kop bravurně zneškodnil.

Co říci na závěr, první poločas tragikomedie, druhý poločas obrat o stoosmdesát stupňů.Za ten druhý poločas si náš tým tři body zasloužil.

Sestava: Lehký – Koťátko, Zajíček, Šimon, Malina – Šavrda, Nagy, Flusek, Špringel P. – Beránek, Šulc.

Střídali: Formáček, Drudík, Klacek

M. Machata