Branky: 8.Mlynka – 6.Silbernágl, 33.Kohout

Rozhodčí: NOVÁK Petr, KAMENICKÝ Lukáš, POSTRÁNECKÝ Petr

Pokorný,  Resl , Sedláček , Hozák (89.Sameš)

Brož (46.Kohnhäuser, 80.Cecava), Frelich , Formáček (46.Špringer) Říha, Vitmajer T.

Mlynka

Trenér: Kamenický J.   Asistent: Beránek M.

Poslední podzimní vystoupení se odehrálo v mlhovém oparu. Nejdůležitější momenty se staly v prvním poločase, branky i nevyužité situace. Ve druhé části si hosté pohlídali jednogólový náskok a připravili Bakovu první prohru. Ta přišla v nevhodný okamžik. V souběžně hraném zápase byl také poprvé na podzim pokořen i Chotětov, a ztráta na prvního mohla být tak smazána. Pozápasová rozlučka s podzimní částí by byla po povinném vítězném zápase nad třetím týmem od konce tabulky mnohem veselejší…

BAKOVŠTÍ DIVÁCI JIŽ PODOBNÝ POLOČAS NA PODZIM VIDĚLI  Zápas začali lépe hosté. Z ničeho nic v 6.min propasírovali míč do naší sítě. Ze šoku jsme se rychle oklepali. Trestný kop propálil Říha skrz zeď, brankář dobře reagoval, ale na dorážku Mlynky neměl šanci – 1:1. Poté střelec promarnil příležitosti osamostatnit se na bakovském trůnu podzimních střelců, o který se dělí s 9 góly se Špringerem. Šance neproměnil a stejně tak, jako jeho spoluhráči. Naopak hosté opět z ničeho nic udeřili. Na křižnou střelu ze střední vzdálenosti navrátilce do sestavy Kohouta náš brankář Louda nedosáhl, a od tyče se balón dostal do sítě - 1:2. O pár minut později zamezila ve skórování při největší řepovské šanci zápasu hráčská lakota. Levý záložník překonal hned dva naše bránící hráče, a v tu chvíli o navýšení vedení nebylo pochyb. Po pravé ruce již číhal střelec druhé branky Kohout, který by míč uklízel do prázdné branky. Jenže sebevědomí hráče převyšovalo i ochranné sítě za Loudovou brankou, kam také svůj pokus poslal. Na druhé straně přišel též fotbalový moment. Brož zatáhl míč po pravé straně a na penaltě našel Formáčka, který pálil z voleje a brankář reflexívně vytěsnil na roh. Touto akcí uzavřeli poločas neproměněných akcí a stejně jako s Kněžmostem po prvním dějství Bakov prohrával.

STŘÍDÁNÍ ZVRAT NEPŘINESLO    Oba aktéři poslední akce před pauzou již do druhé půle nenastoupili. Nahradili je Kohnhäuser, resp Špringer. Druhý útočník napodobil Mlynku a střelecký účet také nerozšířil. Třetímu nejlepšímu střelci Petru Vitmajerovi (4 góly) bránil nastoupit disciplinární trest na dva zápasy za udělení červené karty v minulém kole. A dalšího potencionálního střelce Kamenický k dispozici neměl. Proto se Bakov přidal k ostatním favoritům, co v posledním podzimním kole nečekaně také ztratili (Kněžmost, Chotětov, Rejšice).Tato skutečnost hráče po zápase hodně bolela a později bědovali nad promarněnou šancí přeskočit lídra okresního přeboru.

KRÁTKÉ OHLÉDNUTÍ ZA PODZIMEM    V podzimní části se v bakovské kabině opakoval trend z předchozích sezón, kdy trenér nemohl počítat s každým. Buď hráč stál pro zranění, anebo kvůli červené kartě. Na již početnou marodku putoval v sobotu zpět střídající Kohnhäuser. Vydržel pouhých 34 minut. Poté se zranil, byl odnesen ze hřiště na nosítkách a natažený sval ho poslal za svými zraněnými kamarády, Vaňkem, Čadilem, Zajíčkem, Pilzem, Kendíkem. Poslední zápas roku nuceně absentovali potrestaní Vitmajer P. a Hammer. Během předchozích 12-ti kol se v trestu po udělení červené karty ocitli také Mlynka, Špringer a Formáček. O nemoci neproměňování šancí se napsalo spoustu. Každý pozápasový komentář je tím infikován. Doufejme, že během zimní přestávky trenér Kamenický nějaký lék svým hráčům naordinuje a dostane tým na první místo, které Bakovu proteklo mezi prsty.