Penalty zůstaly nevyužity a Bakov bere body za výhru 2:0

 Bakov „B“ - Čistá  2:0

 Po velice poklidném prvním poločasu za vedení velice slabého výkonu rozhodčího, který dokázal vzrušit tribuny holým nesmyslem v podobě nařízené penalty ve 40´minutě, proti našemu mužstvu. Opět, jako je zvykem v posledních zápasech, nás podržel gólman Lehký,

který penaltu zneškodnil a tím nepřipustil žádné překvapení na adresu našeho mužstva. V druhém poločase po prostřídání v našem mužstvu se výkon rapidně zvedl a náš tým začal předvádět líbiví fotbal. Soupeře jsme přimáčkli na jeho polovině a začali si vytvářet

gólové šance. V 50´minutě dostal Špringer přihrávku do lajny a po dlouhém sólu přes půl hřiště dokázal překonat gólmana hostí. V 75´minutě se k přímému kopu postavil kapitán našeho týmu Beránek a skákavou střelou kolem zdi zvýšil na 2 – 0. V závěrečných deseti minutách jsme si ještě vytvořili pět gólových šancí, ale už jsme nedokázali přesně zakončit. V poslední minutě po ruce hostujícího obránce mohl zvýšit z penalty brankář Lehký, ale svůj pokus poslal vysoko nad. Velice zasloužené vítězství našeho „B“ týmu, který dokázal svým výkonem pobavit diváky dobrou hrou.

Sestava: Lehký – Koťátko, Zajíček, Vaníček, Šimon- Drudík, Nagy, Flusek,Špringer- Klacek,Beránek

Střídali : Formáček, Smutný, Hammer

M. Machata