Po domácím turnaji postup na dosah

Minižáci na domácím turnaji získali 7 bodů a neinkasovali

V pátek 28.5. sehráli minižáci třetí turnaj, kde na velmi těžkém terénu po průtrži mračen získali 7 bodů a ani jednou neinkasovali.

Bakov – Benátky 0:0

Benátky byli fotbalovějším týmem, ale vyloženou šanci si nevypracovaly. Jediné náznaky šancí zlikvidoval včasnými výběhy brankář Hašek. Ve druhé půli se Bakov osmělil, ale střela Fryče na prostředek branky a ani nedůrazná hlavičky Vícha a Marcinka ke změně skóre nevedly. Utkání poznamenal další liják po kterém bylo hřiště velkou kaluží. Dobrá bojovnost mužstva přispěla k první ztrátě Benátek v soutěži.

Bakov – Krnsko 2:0 (1:0)

První poločas byl vyrovnaný se šancemi na obou stranách, zatímco Hašek opět dobrými výběhy šance mařil na druhé straně brankáři Krnska proklouzla přízemní střela Koukala do sítě. Ve druhém poločase byl Bakov lepším týmem, obrana zachytávala nebezpečné útoky a záloha své soupeře přehrávala. Výsledkem byl gól Vícha, který po akci Fryče prošel důrazně středem a střelou k tyči zvýšil na 2:0. Dobrou možnost měl Resl, kdy prošel přes tři hráče, ale přízemní střela skončila mimo, stejně jako pokus Kendíka a Dorážka Marcinka po rohu.

Bakov – Struhy 5:0 (1:0)

V první půli jsme nehráli dobře, častým sólováním ztráceli míče a nechali soupeři prostot pro hru, opět mužstvo podržel bezchybný Hašek a jediná fotbalová akce prvního poločasu znamenala vedení – Koukal vysunul Kendíka, ten zasekl a proti noze našel Gíňu, který placírou k tyči otevřel skóre.

Domluva trenérů v poločase zabrala a hráči předvedli co umí – rychlými kombinacemi během pěti minut rozhodli zápas. Druhý a třetí zásah byly jako přes kopírák – narážečka, zatažení míče do křídla a centr proti noze našel v obou případech Kendíka. Během minuty stejná akce potřetí a Gíňa při svém debutu dal druhý gól. Tečku za utkání udělal z dálky Resl, když na jeho skákavou střelu na mokrém terénu neměl brankář nárok.

Na těžkém terénu jsme uhráli nejlepší výsledek sezóny a k bojovnosti jsme dokázali přidat i fotbalovost. Před posledním turnajem nám chybí jedna výhra k postupu do první divize. K výbornému Haškovi se přidal Marcinko, který pomalu nabírá zkušenosti a první start se povedl střelecky i Gíňovi.

Sestava: Roman Hašek – Franko Marcinko, Honza Resl, Tomáš Hulinský – Petr Koukal, Robert Fryč, Honza Říha – Tomáš Kendík. Střídali: Ladislav Gíňa, Milan Čurej a Zdeněk Vích. Trenéři: Jan Nagy, Jan Resl a Patrik Špringer.

Ostatní výsledky: Krnsko – Struhy 9:0, Benátky – Struhy 1:0, Krnsko – Benátky 0:4.

1.      Benátky     9 8 1 0 21: 2 25b.

2.      Bakov         9 5 2 2 20: 6 17b.

3.      Krnsko       9 3 1 5 19:21 10b.

4.      Struhy        9 0 0 9    2:33   0b.