Po první poločase nebylo co řešit.

SK Bakov n. J. – SKP Mladá Boleslav 6:2 (4:0)

Branky: 6., 27., 42. a 52. Tomáš Vitmajer, 24. Petr Žák, 33. Jan Říha

Sestava: Boček – Culek L., Prokůpek, Resl, Hulinský, Reichert, Marcinko, Říha, Žák – Vitmajer, Turek.

Střídali: Adam, Culek T. a Kotrman.

Trenéři: M. Beránek a J. Kvapil

V žákovské I. A třídě přivítal Bakov na svém hřišti SKP. Podzimní utkání bylo jednoznačné a Bakov vyhrál pětigólovým rozdílem. V sestavě chyběli Štučka a Hrabánek.

Bakov především v prvním poločase potvrdil oprávněnost druhého místa v soutěži a soupeře přehrál. Střelecky se v utkání prosadil především bakovský kanonýr Vitmajer. Skóre utkání otevřel již v 6. minutě. V další fázi poločasu Bakov šance spaloval a tak potvrzení náskoku přišlo až ve 34. minutě, kdy se zblízka prosadil Žák a o 3 minuty později zvýšil na třígólový rozdíl Tomáš Vitmajer. Poslední slovo před poločase si vzal Honza Říha a z 25 metrů vymetl šibenici hostující branky.

Ve druhém poločase se domácí uspokojili s náskokem a v útočné aktivitě dost polevili i přes se ve 42. minutě prosadil Vitmajer a zkompletoval hattrick. Aby toho nebylo dost, o 10 minut později si bakovský kanonýr vzal slovo ještě jednou a upravil skóre na šestigólový rozdíl. Hostům se podařilo utkání zkorigovat v poslední čtvrt hodině, když obě branky padly po střelách z dálky pod břevno domácího brankáře.

 V poslední dvou kolech stačí Bakovu k potvrzení druhého místa v soutěži 2 body.