Podzim očima trenéra "A" Ladislava Špringera

Během letní přípravy, na již pátou sezonu v I.A třídě, byl kádr posílen o AlešeKořínka z Kosořic a o hráče, kteří přešli z dorostu /Mlynka, Špringer P., Koťátko/. Vaněk M. pokračoval za A mužstvo a pomáhal i v dorostu. Zdravotní problémy vyřadily Hammera.

V rámci LP mužstvo sehrálo tři přípravné zápasy. Na hřišti v Horkách přehráváme Kosmonosy 6:3 /branky Mlynka 3x, Kvapil, Nagy, Špringer P./, doma výhra nad Mimoňí 5:2 /branky Mlynka 2x., Beran J., Frelich, Nagy/. V Dlouhé Lhotě hrajeme 3:3 /branky Resl, Bláha, Kvapil/.

Několik čísel z podzimní části mistrovské soutěže.

Po výsledkově nepovedeném začátku, kdy jsme ze tří zápasů nezískali žádný bod, přišlo zlepšení. Z dvanácti zápasů jsme 6x vyhráli, 4x remizovali a pouze 2x prohráli. V tabulce mužstvo vyskočilo na 8 místo. V 15 mistrovských zápasech 6x vyhráli, 4x remizovali a 5x prohráli, skóre 23:20 a zisk 22 bodů. V tabulce pravdy máme jeden plusový bod. V 8 zápasech venku jsme 3x vyhráli, 2x remizovali a 3x prohráli. Skóre 12:11 a zisk 11 bodů nám zajistilo krásné druhé místo v tabulce zápasů na hřištích soupeře /první Louňovice též 11 bodů/.

V 7 zápasech doma jsme 3x vyhráli, 2x remizovali a 2x prohráli. Skóre 11:9 a zisk 11 bodů nás posadilo až na 13. místo v tabulce zápasů na domácích hřištích.

Zajímavá je statistika zápasů po vstřelení prvního gólu.V šesti utkáních, kdy jsme my dali první gól, 4x dotáhli zápas do výhry /v Č.Pečkách 1:2,doma Jílové 3:1, doma Uhl.Janovice 1:0 a na Mělníku 0:3/, 1x do remizy/v Brandýse 1:1/ a pouze 1x prohráli/doma MSK 1:3/. Horší je bilance zápasů, kdy dostáváme první gól my.V osmi utkáních pouze 2x otáčíme na výhru /v Semicích 1:3, doma ze Zásmuky 3:1/, dotahujeme 2x na remizu /na Nymburku 1:1 a doma s Radimi 1:1/, 4x prohráli /na Benešovu B 1:0, v Zelenči 2:1, doma Poděbrady 2:3 a v Týnci 4:1/.

Ve třech zápasech mužstvo udrželo čisté konto /doma Louňovice 0:0, doma Uhl. Janovice 1:0 a na Mělníku 0:3/. Ve dvou zápasech jsme branku nedali /doma Louňovice 0:0 a na Benešovu B prohra 1:0/. 5x kopeme penaltu a úspěšně /Mlynka 3x, Beran 2x/, 3x a též úspěšně byla kopnuta proti nám.

Střelci branek v mistr.zápasech: Beran-9, Mlynka-7, Kvapil-3, Resl, Frelich a Kořínek po jedné, /1 vlastní-Radim/.

Podzim byl odehrán bez červené karty, ale po incidentu na lavičce při zápase doma ze Zásmuky dostal Kvapil 4 zápasy stop. Na začátku soutěže, respektivě v Brandýse, se zranil Honza Resl a až do konce podzimu byl mimo hru.

Na závěr poděkování všem hráčům, nejen za dobré výkony v zápasech, ale za výborný přístup k tréninkům.Vždyť průměr 13 hráčů na trénink je super.

Zprávu zpracoval vedoucí mužstva Wollman K. a trenér Špringer L.