Porážka v Sadské poslala dorostence na dno

SADSKÁ – BAKOV N/J 3 : 1 ( 1 : 1 ) 

Souboj o poslední místo naše mužstvo zahájilo velmi nadějně. Již ve druhé minutě našel přesný centr Vaňka ve vápně Kendíka, který bohužel hlavičkoval vedle tyče domácí branky. O dvě minuty později po pěkné kombinaci střílel Sivous jen těsně vedle. Obě šance měli skončit brankou. Přesto, že jsme neskórovali, tak jsme si udržovali územní převahu a měli hru pod kontrolou. Naše snaha byla korunována vedoucí brankou, kterou vstřelil nevídanou bombou nejlepší náš hráč Vaněk. Ale tato branka jakoby nám sebrala všechen elán. Mužstvo se začalo bát o výsledek a co bylo horší, docházeli mu fyzické síly již po 30 minutách hry. Domácí nás začali přehrávat a výsledkem byla vyrovnávací branka. Od tohoto okamžiku existovalo na hřišti pouze jen jedno mužstvo a to mužstvo domácích. Poločas jsme sice ještě přečkali a ve druhém to bylo jen čekání na ránu z milosti. Ta přišla 15. minut před koncem, když dva naši hráči nechali ve vápně uvolnit soupeře, který s přehledem skóroval. Poslední branku jsme obdrželi minutu před koncem.

 Mužstvo zápas vůbec nezvládlo! Všichni si musí uvědomit, že bez poctivého přístupu k tréninkům a zápasům budeme tam, kde nyní jsme.

Sestava : Nedvěd – Hozák; Žďárský; Zahrádka; Matohlína – Chumlen; Vích; Kendík; Sivous – Mlynka; Vaněk

Branka: Vaněk