Branky: 41. Barva – 52.a 79. Horáček, 14.Jíra

Louda T.

Pokorný, Prokůpek J. (80.Dlask), Šavrda, Sameš (60.Šulc)

Kendík, Kamenický, Košvanec, Takáč

Barva, Louda M.

V deštivém nedělním odpoledni se na bakovském hřišti naposledy v podzimní části sezony představila bakovská rezerva. Soupeřem byl celek ze sousední Čisté, který byl v tabulce o dvě místa za bakovským týmem, tedy na 6. pozici. Samotný zápas začal tlakem hostujícího mužstva, které do utkání vstoupilo aktivněji, už po pár minutách musel Louda v brance řešit první přímou střelu. Další varování už však bylo fatální. Na roh Kaliny si naskočil nikým nehlídaný Miroslav Jíra a bratr bývalého brankáře bakovského dorostu Václava Jíry dostal hosty do vedení. Od inkasované branky však začal domácí tým ukazovat svou sílu a ukázkou toho byly dvě velké šance Michala Loudy. V obou případech ho však vychytal Dohalský v brance Čisté, především hlavička po rohu volala po vyrovnání. To nakonec do poločasu přišlo z kopačky Jiřího Barvy, který nadvakrát překonal brankáře hostů - 1:1.

Druhý poločas měl začít s tlakem bakovských fotbalistů, ale bylo tomu přesně naopak. Aktivitu převzal opět Čistá a i Louda v bakovské brance musel ukázat svoje umění při střelách Neumanna, Kaliny či Horáčka. Trest však opět přišel od rohového praporku, kdy si opět na roh Kaliny počkal na hranici penaltové značky Horáček a s uklizením míče do branky neměl problém -1:2. Bakovští hráči byli jak opaření a kombinace se nedařila a nějaká šance či střela taktéž ne. Naopak hosté ukázali svou sílu při rohových kopech a svoji třetí branku opět vsítili z této standartní situace. Do kanadského bodování si připsal třetí asistenci Kalina a druhou branku Horáček.

V příštím zápase se hráči ,,B‘‘ mužstva rozloučí s podzimní sezonou nedělní bitvou na hřišti Kláštera, který je na 8. místě tabulky a určitě bude chtít bakovským vrátit jarní debakl 8:1.