Poslední utkání sezony žáci zvládli a porazili Bezno 9:2

 V sobotu 11.6.2011 starší žáci přivítali na domácím hřišti mužstvo Bezna. Soupeře ze sousedního místa tabulky se ztrátou pěti bodů na naše mužstvo. V sestavě chyběl Matěj Hampeis, Robert Fryč a Dominik Bradáč. Mužstvo bylo doplněno minižáky a ti ukázali, že výkony v jejich soutěži opravdu nejsou náhodné. V případě výhry našich kluků se mohlo změnit konečné postavení v tabulce na páté místo, a to za předpokladu, že mužstvo Skalska nezíská body na hřišti druhého Chotětova a my získáme alespoň bod.

V prvních minutách se hrál oboustranně pohledný fotbal, oběma mužstvům celkem dobře vycházela kombinační hra a ani na jedné straně nevznikaly hrubé chyby. Postupem času si ale naše mužstvo vytvořilo převahu, dvakrát během několika minut se prosadil Martin Štěpánek. Soupeři se ale podařilo snížit. To už se do hry aktivněji zapojil kanonýr Standa Nedvěd a po průniku do vápna nedal hostujícímu brankáři střelou k pravé tyči šanci. Do kabin se šlo za příznivého stavu 3:1            

Během začátku druhého poločasu se podařilo vstřelit po jedné brance Standu Nedvědovi a Martinu Štěpánkovi a zápas byl rozhodnut. Ještě čtyřikrát skóroval Standa Nedvěd. Soupeři se podařilo výsledek zkorigovat v posledních minutách na konečných 9:2.

Krásný výsledek a především chuť mužstva užít si poslední zápas sezony přinesla tři body a konečné umístění na pátém místě tabulky (Skalsko s Chotětovem prohrálo) se ziskem 49 bodů, skóre 116:79 a především splněným cílem, který byl stanoven na umístění do 5. místa.

Kanonýr Standa Nedvěd se stal nejlepším střelcem Okresního přeboru starších žáků, když jich má v konečném pořadí celkem 65.

Děkuji všem klukům za jejich výkony, snahu se naučit novému, chuť stále se lepšit a fair-play hru po dobu celé sezony.

Klukům, kteří postupují do dorostu, přeji hodně sportovních úspěchů v nové věkové kategorii a věřím, že ukáží svým přístupem, že fotbal hrát chtějí.

Do nové sezony bude mužstvo hodně omlazené, ale myslím, že současní minižáci, kteří postupují do žáků se brzy zapracují a naváží na výsledky mužstva v této, ale i v předchozích sezonách.

Sestava: Kysela – Marcinko, Šverma, Adam, Beran – Resl, Cecava, Nedvěd, Říha – Štěpánek, Kubik.

Střídající:Ví ch, Kendík, Hulinský, Adam D.

Branky: 6 x Nedvěd, 3 x Štěpánek, poločas 3:1

Trenéři : Milan Beránek a Leoš Adam

Leoš Adam