Přestřelka v bahně

SK Bakov B - FC Sporting MB

3:3 (0:1)

Branky: 47.Křováček (vl.), 52. Bareš , 81. Vaněk (vl.) - 24 a 67.(pen) Javurek , 76.Křiváček

Trenér: V. Sedláček

V neděli 29.října hostilo naše ''B'' mužstvo Sporting MB ''A'' , za které hraje bývalý hráč a trenér dorostu Jan Kvapil, který nákonec bohužel nenastoupil...Přes nepřízeň počasí a výpadku elektrického proudu se na většině hřištích po okrese zápasy odkládaly, ale v Bakově se hrálo. Hřiště bylo velmi dobře připravené.

Na začátku zápasu měli více míč na kopačkách hráči Sportingu,ale po chvilce jsme se jim již herně vyrovnali. Ale do vedení šli hosté, ve 24.minutě po dlouhém nákopu a nedůrazu obrany propadl míč k nohám hostujícího Javůrka, který obstřelil brankáře Loudu – 0:1. Další dobrou příležitost hostí zmařilo podklouznutí osamoceného útočníka ve vápně. Těsně před poločasem jsme mohli srovnat, centr do vápna si stáhl Resl a sám zakončil, bohužel ani po dorážce Košvance zůstal hostující golman Suchý nepřekonán..

Zřejmě se o poločasové přestávce prohnala kabinou domácích vichřice, sužující celou sřední Evropu, což hráče probudilo a ve druhém poločase dokázali během pětiminutovky stav utkání otočit..Nejprve si dali hosté pod tlakem ve 47. minutě vlastní gol, když centrující Cecava hledal spoluhráče na zadní tyči a skluzující obrance si srazil míč do brány – 1:1. Pote krásnou střelou levačkou otáčí zápas pro domácí Bareš - 2:1. Jenže i přesto, že Bakov má uzemní převahu a množství šáncí, góly dávají hosté. Nejprve srovnávají v 67. minutě Javůrkem po pokutovém kopu, aby po zhruba devíti minutách opět strhli vedení na svou stranu, kdy po brejku dostává míč za záda Loudy střídající Křiváček. To už trenér Sedláček vrhá veškerou sílu do útoku a domácí buší do hostující obrany co to dá...Vysvobozeni a konečné dělení bodů nakonec zařizuje hostující Vaněk, který podruhé v zápase střílí za hosty druhou vlastní branku... remíza je nakonec spravedlivá.