Prohra s Desnou na závěr přípravy

SK Bakov nad Jizerou – SK Desná 2:3 (2:0)

Přátelský zápas

Branky: Špringer

Sestava: Janura – Smetana, Sedláček, Flodrman, Vaníček  – Vaněk,  Hůlka, Frelich, Bláha – Beran, Špringer

Střídání:  Nagy, Koťátko

Komentář: Poslední přátelský zápas před mistrovskými zápasy jsme sehráli na domácím hřišti proti účastníkovi krajského přeboru SK Desná.

Díky absolutnímu hernímu výpadku v druhém poločasu jsme nakonec našemu soupeři podlehli.

První poločas se přitom nesl v jasné režii našeho týmu. Již v prvních minutách jsme si vypracovali dvě brankové příležitosti Beranem. Nejprve jeho první střela těsně minula pravou tyčku hostí, druhá v pořadí olízla břevno. Po chvilce jsme se dočkali první branky. Zpětnou přihrávku Berana zakončil z malého vápna do sítě Špringer. Druhá branka padla jako přes kopírák. Vyražený míč brankářem vrátil opět do vápna Beran a Špringer se podruhé nemýlil. Do konce poločasu se výsledek nezměnil.

Druhý poločas přinesl velkou šanci Bláhy, který nezakončil své sólo brankou, stejně se neujal ani trestný kop Berana. Tím naše útočné vazby skončily. Mužstvo přestalo plnit své úkoly, taktika silně pokulhávala. Na pořad přišly hádky se soupeřem, vyvrcholením byla strkanice Vaňka s hostujícím hráčem, po které oba opustili hřiště. Jelikož na střídačce nebyl žádný zdravý hráč, dohrávali jsme přátelské utkání o deseti. Soupeř náš tragický výkon dokázal využít a vstřelil po třech brankách a nakonec zvítězil.

V sobotu 13. 8. začínáme mistrovskou soutěž ročníku 2011/12. Věřme, že v derby utkání na hřišti nováčka  Dlouhé Lhoty nezopakujeme stejný výkon.