Proti čisté bez problémů

Bakov B – Čistá

5:1 (3:1)

Souboj čtvrtého týmu s hosty z chvostu tabulky měl být jasnou záležitostí a nakonec jí i byl.

Bakov začal zostra a první akce skončila přihrávkou na volného Ajchlera, kterou si srazil hostující Tůma do vlastní branky 1:0. Vzápětí prováhal svoji šanci L. Kendík a příležitost dostali hosté – pop pěkném průniku byl faulován Ertl a Jíra z penalty nezaváhal 1:1. V 21. minutě domácí opět vedli, když asi nejlepší hráč domácích J. Prokůpek zachytil odkop, ustál souboj, obešel dva soupeře a po zemi k tyči skóroval… Na třetí branku se nečekalo dlouho, když hostující obránce našel přesně na vápně číhajícího Beránka, který obstřelil brankáře Puskajlera – 3:1. Další možnosti tradičně zůstali nevyužity, lob Ajchlera, střela L. Kendíka atd…

Druhý poločas se prakticky odehrával jen na půlce Čisté, výsledek zvýraznil Lukáš Kendík lobem, po ideálním prodloužení míče stoperem hostí Tůmou – 4:1. Zajímavé příležitosti v podobě 2 trestných kopů z vápna zůstaly nevyužity a tak došlo k úpravě výsledku po rohu, když střelu Takače vyraženou na malé vápno zametl do sítě nekompromisně Bareš – 5:1.

Sestava: Louda T. – Cecava, Kamenický O. Prokůpek, Sameš (70. Dlask) – Beránek (60. T. Vitmajer), Prokůpek J., Kendík L. (60. Košvanec), Čurej (72. Bareš), Takač (75. Šulc) - Ajchler