Pšovku dorostenci rozemleli na prah...

Pšovka Mělník - SK Bakov

1:5 (0:3)

Branky: 14.a 35.Říha, 31.a 70.Kendík, 50.Vitmajer
Sestava: Jíra - Louda, Resl, Prokůpek, Řehák – Turek (58.Badalec), Tóth (46.Štučka), Říha (71.Fryč), Hrabánek - Vitmajer, Kendík

Bakov zavítal v prvním kole I.A třídy na hřiště silné Pšovky Mělník. V minulé sezoně projevil soupeř svou kvalitu a chuť hrát kombinační fotbal. Letos jsme do zápasu vlétli a nechtěli nic ponechat náhodě. Skóre otevřel po kombinaci na jeden dotek přízemní střelou Říha. O čtvrthodiny později soupeř inkasoval znovu, střela Kendíka minula připravenou nohu brankáře, a vedli jsme 2:0. Neuteklo moc a dorostenci se mohli radovat znovu. Po signálu z rohu vstřelil výstavní branku Říha. Trefil se přesně do pravé šibenice 3:0.

Druhý poločas se odehrál v duchu klidného fotbalu, kdy šance měly obě strany, avšak na straně našich hráčů byla vidět větší technická dokonalost, kterou zužitkoval v 50. min Vitmajer. Poté Bakov polevil a povolil soupeři snížení 4:1. Naši dorostenci to nenechali bez povšimnutí a téměř po  rozehře završili brankové hody. Individuální akci zakončil Kendík pátým gólem. Tento zápas vzali naši dorostenci zodpovědně, a i díky tomu si po prvním kole připsali do tabulky 3 body.