Branky: 24.Zubrík, 45.Kaiser - 6. a 81.Resl, 37.Beránek, 61.Pokorný

Šavrda (72. Šulc), Prokůpek O., Malina (K), Cecava

Louda (82. Tóth), Hammer, Košvanec (68. Bareš), Pokorný

Resl, Beránek (45. Říha)

Trenér: Vladimír Sedláček

Zápas začal bakovským tlakem. Ten odstartoval v 1.minutě únikem Louda, ale nedal, další tutovku spálil Resl, když přestřelil a Pokorný, který sám na brankáře pouze trefil gólmana domácích. Úvodní tlak korunoval Resl, jenž rychle vhozený aut v podání Beránka nekompromisně podél brankáře poslal do sítě. Místo aby se naše rezerva uklidnila, tak se hráči přizpůsobili bojovné „holomajzně“ domácích, kterým se podařilo vyrovnat. Vše začalo u  vzrůstem malého Kaisera.  Nejprve vyhrál souboj a poté nikým nehlídaný Zubrík na dvakrát zaslouženě skóroval – 1:1. V dalších několika situacích zabrzdil nás nesmyslně odmávanými ofsajdy asistent rozhodčího na lajně. Z tohoto důvodu nebyl uznán gól Resla po prodloužení Beránka. Nadále byl zápas spíš plný nepřesností. Další branku vstřelil Bakov. Košvanec zakroutil míč z rohu na první tyč a Beránek neměl problém poslat Bakov znovu do vedení – 1:2. Jenže v poslední minutě poločasu došlo ještě na korekci výsledku. Chybnou rozehrávku po niž míč putoval do prázdné branky Malina zachránil na roh. Po něm ale trestal Kaiser – 2:2.

Do druhého poločasu nastoupil Říha a jeho přesnými přihrávkami se hra uklidnila. Stejně jako na začátku zápasu, také i po pauze se dostal do vyložené šance Louda, z velkého úhlu ovšem netrefil prázdnou branku. V další šanci se ocitl Hammer, ale obrana jeho pokus zablokovala. Vítězný gól padl v 61.minutě po kombinaci Hammera s Říhou. Na konci spolupráce byl Pokorný, který obešel brankáře a poté skórovat už nebylo pro něj problém – 2:3. O potvrzení výsledku se postaral Resl. Za obranu mu obloučkem poslal míč Říha. Kanonýr si s vybíhajícího brankářem  snadno poradil - 2:4. Domácí rezignovali a branek ze sítě mohli lovit více. V šancích se objevili Louda či Šulc, Resl dokonce orazítkoval tyč. Střídající mladík Tóth nezakončil svůj únik přesně a Pokorného střelu zlikvidoval brankář. Cecava po samostatném průniku opět mířil těsně vedle. Bakov po zlepšeném výkonu ve druhém poločase si zaslouženě odvezl 3 body.