Rezervnímu týmu zařídil šest bodů se sedmi trefami Havrda

Rezervní mužstvo přípravky vstoupilo tuto sobotu do čtvrtého, současně posledního kola mistrovských soutěží své skupiny. Toto kolo se odehrálo na hřišti SK Kosmonos. Před tímto kolem se mužstvu v soutěži dařilo proměnlivě. V prvním kole bodovalo naplno, ale pak přišel útlum a s ním prohry. V prvním zápase tohoto turnaje jsme narazili na mužstvo SK Židněves, se kterým jsme do současné doby měli zápornou bilanci dvou proher a jedné výhry. V tomto utkání střelecky ožil útočník Havrda, jenž nám třemi brankami zajistil výhru 3:1. Zlepšený výkon mužstva v dalším zápase tohoto turnaje odnesli domácí prohrou 4:3, kdy této výhře s plnou parádou sekundoval opět bakovský útočník Havrda. Jeho neutichající střelecká aktivita nám přinesla druhé vítězství. Do posledního utkání jsme nastoupili proti Struhám nabuzeni po dvou předchozích výhrách bojovnou náladou. Hned v úvodu jsme nešťastně inkasovali. Na toto jsme ještě do poločasu dokázali zareagovat a srovnat skóre. Ve druhém poločase jsme opět inkasovali a museli jsme dotahovat náskok soupeře. To se nám nakonec podařilo. Ale v závěru po chybě obrany jsme inkasovali potřetí. Na tuto branku jsme již nedokázali odpovědět a zápas do vítězného konce dovedl soupeř v poměru 3:2. Jednalo se o remízový zápas, ale jak všichni dobře víme, fotbal se hraje na branky. A tentokrát soupeř byl šťastnější – dal jich o jednu více.

I přesto, že se jednalo o poslední mistrovský turnaj, tak máme ještě naplánované na tento pátek dne 14.06.2013 od 17:00 hodin přátelské utkání právě proti SK Kosmonosy, po kterém bude následovat rozloučení s uplynulou sezonou.

Sestava: Culek – Páchym David, Smetana, Páchym Tomáš, Gregor, Havrda

Střídající: Jireš, Hulinský, Kaiser