S Řepínem na úvod přípravy remíza

SK Bakov nad Jizerou – SK Řepín 2:2 (1:1)

Přátelský zápas

Branky: Beran 2

Sestava: Lehký – Smetana, Zajíček, Koťátko, Bláha  – Vaněk ml., Hůlka, Nagy, Hammer – Beran, Špringer

Střídání:  Vaněk st., Janura

Komentář: První přípravný zápas na novou sezónu jsme sehráli na hřišti v Kněžmostě proti účastníkovi krajské B třídy SK Řepín. Do zápasu jsme nastoupili bez některých hráčů základní sestavy (Sedláček, Flodrman, Frelich) čerpající dovolenou, v brance dostal první příležitost dorostenec Lehký.

Po oboustranném oťukávání v úvodních minutách jsme bohužel inkasovali první branku. Nedůsledné bránění naší obrany zakončil nechytatelně hostující útočník do naší sítě. Po pár minutách později mohl vyrovnat Vaněk, který běžel sám na brankáře hostí. Bohužel neúspěšně, jeho krátká klička neměla šanci na úspěch. Stejně dopadly propagační střely Berana a Hůlky. Po krásné kombinační akci od obrany přes celou zálohu a následném centru Smetany se volejem trefil Beran a vyrovnal. Vedení na naši stranu mohl strhnout Hůlka, jeho zakončení těsně minulo branku. Do konce prvního poločasu se skóre již nezměnilo a obě mužstva odešla do kabin.

Hned na začátku druhého poločasu se objevil ve stoprocentní šanci nikým neatakovaný Špringer, který svoji příležitost trestuhodně zahodil střelou do brankáře. Stejně dopadla střela Bláhy po kombinaci s Hůlkou. Naše mužstvo bylo lepším týmem než soupeř. Přímý kop Berana přetavil vedení v zápase na naši stranu. Bohužel vedení jsme nakonec do konce zápasu neudrželi. Hostující útočník zakončil své sólo a kličkou Janurovi míč do sítě.