S výbornými Poděbrady se Áčko rozešlo bez branek.

SK Bakov nad Jizerou – Bohemia Poděbrady 0:0

10. kolo podzimní sezóny A třídy 2011/2012

Sestava: Janura – Vaníček, Sedláček, Zajíček, Bláha L.  – Bláha J.,Beran,Frelich, Nagy J. – Nagy D., Hammer

Střídání: Koťátko, Resl

Trenér: Ladislav Špringer

Asistent trenéra: Martin Syrůček

Vedoucí mužstva: Karel Wollman

Komentář k mistrovskému utkání: V dalším mistrovském kole jsme nastoupili na domácím hřišti proti mužstvu z Poděbrad, které se řadí mezi týmy, které pošilhávají po postupu do krajského přeboru. Už tak početnou marodku rozšířil zraněný Hůlka a nemocný Vaněk, kterého zastoupil v útoku dorostenec David Nagy.

Úvod utkání uvedl propagační střelou Beran, se kterou neměl hostující brankář problémy. Poté režii mistrovského zápasu převzali hosté, kteří během celého utkání jasně dominovali a určovali tempo průběhu hry. Naše mužstvo se spoléhalo na zodpovědný výkon v obraně a vše vsadilo na rychlé brejky, ze kterých se nám nic mimořádného dlouho nedařilo vyprodukovat. Úkol přečkat první dvacetiminutovku  bez obdržené branky se nám s vypětím všech sil a jedné střely, která skončila na tyči Janurovy branky podařilo. Zbylé minuty prvního poločasu nepřinesl na obou stranách žádné brankové příležitosti, logicky tak první půle skončila bez branek. Druhý poločas nic nového nepřinesl, hosté v utkání jasně dominovali. Naše mužstvo dál praktikovali styl prešovského betonu, se kterým si hosté nedokázali poradit, ba ani vytvořit si nějaký náznak šance. Největší nebezpečí od nich hrozilo z přímých kopů, které jim často k nevoli bakovského publika daroval hlavní rozhodčí. Na poslední minuty zápasu nastoupil po těžkém zranění navrátilec Resl, který si  ihned po svém příchodu na hřiště vytvořil šanci skórovat, bohužel jeho tvrdá střela skončila nad břevnem. O minutu později nenašel hlavní rozhodčí odvahu odpískat pokutový kop po faulu na něj. V závěru po faulu na J. Bláhu měl Bakov příležitost v podobě trestného kopu z hranice vápna, Beranova střela však skončila ve zdi.

Poté byl mistrovský zápas ukončen. Získaný bod s velmi kvalitním soupeřem je více než cenný.