SK Bakov nad Jizerou – SK Kopanná Benátky nad Jizerou 2:4 (1:2)

Branky: 2x Žák

Sestava: Boček – Páchym David, Smetana, Koucký – Turek, Žák (K) – Havrda – Štučka

Střídající: Páchym Tomáš, Culek, Stránský

Do 7. kola mistrovského utkání mladších žáků jsme v domácích podmínkách nastoupili proti soupeři z Benátek nad Jizerou. Jedná se o soupeře, který taktéž jako my tuto soutěž hraje prvním rokem. Soupeř má kvalitní kádr, který v tabulce před tímto kolem se nacházel o příčku výš než my. Náš rival se prezentuje propracovanou kombinační hru tudíž se bylo na co těšit. I v tomto utkání soupeř v kombinaci dělal minimum chyb, kdy my jsme mu sekundovali bojovností a hráli jsme na bejkové situace ze zabezpečené obrany. I přesto jsme se v zádu nevyvarovali dvou chybám po kterých jsme inkasovali. Do poločasu jsme stačili snížit proměněným pokutovým kopem kapitánem Žákem. Do kabin jsme odcházeli za nepříznivého stavu z našeho pohledu. Hned v úvodu druhého poločasu jsme začali hrát aktivně, kdy před pokutovým územím byl nedovoleně zastaven unikající Štučka. Nařízený přímý volný kop proměnil v branku opět kapitán Žák. Z vyrovnání jsme se neradovali dlouho, kdy střílený soupeřův míč přes obranu a překvapeného brankáře zapadl přesně na zadní tyč. Veškeré síly jsme vrhly do útočé fáze za účelem sovnání či otočení výsledku v náš prospěch. Tato naše aktivita zůstala bez odezvy a minutu před koncem jsme nakonec obdrželi rozhodující čtvrtou branku.

Další utkání hrajeme tuto sobotu v netradiční čas 08:30 hodin v domácích podmínkách proti SK Skalsko.